Ostatnia Wiadomość - nie widoczny
Nie masz dostępu do oglądania Hyde Parku.

(2) [1] 2  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Dzieci już przytulają buzie do poduszek
ola.sz
  Post: Dec 8 2006, 10:01
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 807
Dołączył: 9-November 05



Kochane dziewczyny, wszystkie jak leci icon_mrgreen.gif
Wróciłam z Ośrodka pełna energii i radości.
Zdjęcia będą jak Tata wróci z pracy, bo ma ze sobą aparat.

A było tak: zabawa.gif zabawa.gif zabawa.gif
Zajechałam na miejsce na 9.30 i w tym samym czasie dotarł do przedszkola Mikołaj z worem prezentów dla dzieci, tak że wszystko odbyło się wesoło - mikołajowo wub.gif
Powitała mnie pani Bożena wraz z panią dyrektor ośrodka. Tata pomógł mi wtaszczyć wory i pudła (Lenka em87.gif za pudło od Ciebie, świetnie się spisało).
Następnie zostaliśmy zaproszeni do sali, w której właśnie trwała świetna zabawa i już się usadowił Mikołaj. Przycupnęłam sobie na podłodze (uwielbiam siedzieć na podlodze, a prawie wszyscy siedzieli, więc co ja się będę icon_mrgreen.gif ). Po kilku piosenkach zostałam "zapowiedziana" i musiałam powiedzieć parę słów od siebie. Oczywiście nie wpadłam na to, żeby coś przygotować, a nie jestem mistrzem spontonów, więc po prostu złożyłam dzieciom życzenia w imieniu wszystkich cioć kołderkowych. Potem wręczyłam kołderkę Natalce (kochana dziewczynka) i poduszki dzieciom. Sporo dzieci było nieobecnych, m.in. Arek i Łukasz, ale mam obiecaną relację ze zdjęciami (pani Bożena to przemiła osoba). I wiecie co, podeszła do mnie śliczna mała dziewczynka i wręczyła mi aniołka, takiego robionego ręcznie hurra1.gif To jest najbardziej wzruszające i niespodziewane podziękowanie, jakiego w życiu doświadczyłam, w dodatku - DLA WAS WSZYSTKICH abbra.gif
Dalej było rozdawanie prezentów, które przyniósł Mikołaj, a potem zabawa, w której brałam czynny udział (nie spodziewałam się po sobie, że będę się potrafiła tak dobrze bawić). Dzieci są przekochane, a ich rodzice, takie miałam wrażenie, byli uradowani.
W końcu musiałam się zbierać, ale pani dyrektor zaprosiła jeszcze mnie i Tatę na herbatę do swojego gabinetu, oczywiście w towarzystwie pani Bożeny. W sumie spędziliśmy tam ze dwie godziny, ale miałam wrażenie, że to było pięć minut.

A tak ogólnie rzecz ujmując, naprawdę nie ma słów, które opisałyby te uczucia, które się budzą w człowieku. Szkoda, że nie da się tak każdego dnia.

Wszystkim Wam bardzo serdecznie w imieniu wszystkich osób z ośrodka i w imieniu dzieci chcę podziękować. Ja osobiście jestem Wam wdzięczna za to, że mogłam tę akcję koordynować. Dzięki niej przypomniałam sobie jak to jest czuć, że jest się dobrym człowiekiem i móc o sobie choć przez chwilę tak myśleć.
Dziękuję dygacz.gif

Ufff, ale się zmęczyłam tym pisaniem, bardziej niż skakaniem i tarzaniem się po podłodze z dziećmi lezeikwicze.gif
Dużo bym jeszcze mogła tu napisać, ale nie chcę Was zabić, bo to moje osobiste wynurzenia rolleyes.gif
PMEmail Poster
Top
eva
Post: Dec 8 2006, 10:19
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 10 644
Dołączył: 29-August 05



Ola - dziekujemy za cudowna relacje, bo nie ma to tamto - opowiesc musi byc wub.gif wub.gif wub.gif Z niecierpliwoscoa czekamy na zdjecia em87.gif em87.gif em87.gif em87.gif



Jesli zdjec bedzie sporo, bo w Naszej galerii moge zalozyc specjalna kategorie, lub wrzucusz zdiecia tutaj do kolejnych postow - to jak juz uwazasz em87.gif



W klazdym razie zaloze kategorie na wszelki wypadek - a jak sie okaze niepotrzebna to skasuje



no to ide zakladac te kategorie viaa2.gif
PMEmail Poster
Top
Lenka
Post: Dec 8 2006, 10:23
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 4 798
Dołączył: 30-August 05



Olu cieszymy się razem z Tobą - to tak jakbyśmy tam też były. No i czekamy na fotki. zabawa.gif

Zakładaj eva, zakładaj tę kategorię. icon_mrgreen.gif
PMEmail Poster
Top
eBeata
Post: Dec 8 2006, 10:51
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 4 203
Dołączył: 17-October 06



Olu piękne to wszystko, co przeżyłaś 08.gif
trochę mi szkoda ,że nie mogłam pomóc sad.gif
taka piekna i szybka akcja em87.gif em87.gif em87.gif em87.gif
czekam na zdjecia
PMEmail PosterAOL
Top
Jolcia
Post: Dec 8 2006, 11:26
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 13 656
Dołączył: 31-August 05



Ola cmokacz.gif
QUOTE
nie ma to tamto - opowiesc musi byc


Fajnie się słucha jak opowiadasz wub.gif ... tak jakbym tam była brawa1.gif hurra1.gif
...jeszcze te foty nie_powiem.gif ... czekam... upssss.gif
PMEmail PosterICQ
Top
mycha
Post: Dec 8 2006, 13:01
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 618
Dołączył: 3-October 05



Olu cmokacz.gif cmokacz.gif cmokacz.gif za zangażowanie i relację.
PMEmail Poster
Top
Antosia
Post: Dec 8 2006, 13:05
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 778
Dołączył: 7-July 06



Olu!Wielkie dzięki za relacje z "Mikołajek".Mówiąc szczerze to bylam bardzo ciekawa Twoich opowieści.Napewno byłaś bardzo wzruszona widząc emocje na buziaczkach dzieci.No bo skoro nam Twoje relację daja tyle wzruszeń to co dopiero byc Tam razem z Milusińskimi.Czekam z wypiekami na foty!
Wielkie dzięki,że podjęłaś się tak szczytnego posłannictwa em87.gif em87.gif em87.gif em87.gif
PMEmail Poster
Top
Pierzasta
Post: Dec 8 2006, 14:15
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 11 052
Dołączył: 31-August 05



Olu, piekna opowiesc..... Piekna, bede sobie czekac z cierpliwoscia na fotki
dla Ciebie cmokacz.gif cmokacz.gif cmokacz.gif
PMEmail Poster
Top
ola.sz
Post: Dec 8 2006, 17:03
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 807
Dołączył: 9-November 05



A to aniołek od dzieci dla Was (na mojej dłoni) - pomacajcie sobie tak wirtualnie abbra.gif

Załączony obrazek ( Kliknij miniaturę aby powiększyć )
Załączony obrazek
PMEmail Poster
Top
eva
Post: Dec 8 2006, 18:11
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 10 644
Dołączył: 29-August 05



ale sliczny prezent wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

przesliczny wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
PMEmail Poster
Top
moniqueee
Post: Dec 8 2006, 19:30
Quote Post


Unregistered








wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Olu, ogromne 0029.gif za wspaniała relację!

A Anioł - przecudny!!!
Top
ola.sz
Post: Dec 8 2006, 19:39
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 807
Dołączył: 9-November 05



Tylko wspomnę jeszcze, że galeria uzupełniona dygacz.gif
PMEmail Poster
Top
Antosia
Post: Dec 9 2006, 5:21
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 778
Dołączył: 7-July 06



Olu!Powiem krótko!Mam na maxa naładowane akumulatory!!!!
Kawał wspaniałej roboty!Jestem naprawdę baaaaaaaardzo szczęśliwa.Zresztą te słowa i tak nie sa w stanie oddać tego co czuję.Jesteś wspaniałym LUDZIKIEM 08.gif 08.gif
PMEmail Poster
Top
cebulka
Post: Dec 9 2006, 5:30
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 6 327
Dołączył: 16-November 05



Olu 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif
wielkie dzięki i za relację, i za zdjęcia wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
miło tak zacząć dzień hurra1.gif hurra1.gif hurra1.gif hurra1.gif
PMEmail Poster
Top
Pierzasta
Post: Dec 9 2006, 6:11
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 11 052
Dołączył: 31-August 05



Olu piekne fotki, bardzo radosne i "sercowe", dziekuje Tobie i Twemu Tacie, bo jak sadze On jest autorem fotek cmokacz.gif cmokacz.gif cmokacz.gif cmokacz.gif cmokacz.gif
PMEmail Poster
Top
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 



[ Script Execution time: 0.2785 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP Włączone ]




Kołderki istnieją od 16 marca 2004 roku, a w tym miejscu jesteśmy od sierpnia 2005 roku



copyright by Edek z Krainy Kredek


MKPortal M1.0 Š2003-2005 - All Rights Reserved