Ostatnia Wiadomość - nie widoczny
Nie masz dostępu do oglądania Hyde Parku.

(3) 1 [2] 3  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Co przygotowujemy, czyli kilka slow o akcji
ola.sz
Post: Oct 24 2006, 18:16
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 807
Dołączył: 9-November 05



Ufff, dzięki Ci dobra kobieto
A ten wałek to nie na mnie? post-7-1087307038.gif
PMEmail Poster
Top
Keetey
Post: Oct 25 2006, 7:02
Quote Post


Unregistered








Ja mam jedna zapasowa podusie gotowa, jeszcze nie zdazylam jej wyslac do Tesi, więc jesli Tesia nie ma dla niej innego zastosowania, to gdyby się przydała, to mogę nawet osobiście przywieźć do Częstochowy -- będę u Tesciow od soboty do srody upssss.gif
Top
ola.sz
Post: Oct 25 2006, 8:03
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 807
Dołączył: 9-November 05



I co ja mam teraz zrobić senzasperanza.gif
Podusie już zostały porozdzielane viaa2.gif
PMEmail Poster
Top
Keetey
Post: Oct 25 2006, 8:16
Quote Post


Unregistered








Sie nie chce narzucac post-7-1087307038.gif Tak tylko pomyslalam, ze gdyby co, to jest podusia i mozliwosc jej podrzucenia. Blogoslawienstwo od Tesi tez jest icon_mrgreen.gif Ale przeciez jesli nie tu, to gdzie indziej podusia tez sie przyda, na pewno sie nie zmarnuje abbra.gif
Top
moniqueee
Post: Oct 26 2006, 10:52
Quote Post


Unregistered








Zdjęcia gotowych poduszek proszę przesyłać do galerii em87.gif
Top
ola.sz
Post: Nov 21 2006, 13:03
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 807
Dołączył: 9-November 05



Wczoraj byłam w Ośrodku slonko.gif
Nie ma słów, które opisałyby moje uczucia, zarówno kiedy tam przyszłam, kiedy rozmawiałam z przekochaną panią Bożeną, jak i kiedy musiałam wyjść (do mojej pracy).
Relacja nie odda tego, co zadziało się w moim sercu (chociaż ja miętka nie jestem i to raczej co innego, tylko nie bardzo umiem nazwać upssss.gif ).
W każdym razie spędziłam niemal godzinę w domu (spokojnie można tak nazwać to miejsce), w którym to, co wyczuwa się na pierwszy rzut oka, to miłość i troska o mieszkańców i podopiecznych. Dzieci są otaczane taką opieką, jakby były własnymi dziećmi pracujących tam osób. Z resztą nazywanie tych dzieciaków dziećmi jest zdecydowanie bardziej odpowiednie, niż nazywanie ich podopieczymi (to słowo nie pasuje do uczuć, jakimi są otaczane). Poza tym nie odczuwa się tam, że ktoś tam pracuje - dorośli są częścią życia tych dzieci i chociaż w sensie ilości zajęć jest tam mnóstwo pracy, to jednak nie odczuwa się takiej atmosfery, jak na przykład w bibliotece ( icon_mrgreen.gif ), czy nie wiem, gdziekolwiek indziej.
Pani Bożena jest dla tych dzieci mamą, sama o tym powiedziała, ale to i tak widać. Wiecie co, nie wiecie jak ogromnie mnie poruszyło przebywanie w tym domu. Choć miałam wrażenie, że minęło dopiero kilka minut, a już musiałam iść.
Pani Bożena oprowadziła mnie po budynku ośrodka, pokazała niezwykły pokój do rehabilitacji dla dzieci (świecąca rura z bulgoczącą wodą, wygrywane melodie, kolorowe sprzęty dla dzieci, barwne ściany, migoczący świetlisty wąż, fosforyzujące poduszki, kula, taka jak w dyskotekach) - w życiu czegoś takiego nie widziałam.
Ale najważniejsze jest to, że poznałam dzieci, także Natalkę, Artura i Łukasza, ale nie umiem tego opisać, to się nie mieści w mojej głowie, tylko napiszę, że dzieci są kochane i każde z osobna chciałoby się ukochać. Są bardzo ładne, co zobaczycie same, bo mam nadzieję, że będę mogła powklejać tu dużo zdjęć smile.gif

Teraz jeszcze tylko terminologia: najbardziej prawdopodobny termin wręczenia poduszek i kołderek to 5 lub 8 grudnia, więc tyle czasu będziecie musiały jeszcze czekać (ja też rencia.gif ).
Kto przeczytał to do końca temu gratuluję cierpliwości 0029.gif

Ach, no zapomniałabym - pani Bożena prosiła, by przekazać Wam wszystkim najserdeczniejsze pozdrowienia i muszę przyznać, że jeszcze chyba nie słyszałam, aby pozdrowienia brzmiały tak szczerze i z prawdziwego serca. No w każdym razie rozumiecie, o co mi chodzi
PMEmail Poster
Top
eva
Post: Nov 22 2006, 4:52
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 10 644
Dołączył: 29-August 05



Ola - dziekujemy za wzruszajaca relacje. wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif i cieszymy sie, ze zawita do tych dzieciakow kawaleczek kolderkowa. Poza tym to niezykle budujące moc miec kontakt (nawet wirtualny) z ludzmi tak oddanymi tym dzieciakom wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
PMEmail Poster
Top
Jolcia
Post: Nov 22 2006, 5:31
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 13 656
Dołączył: 31-August 05



Ola.Sz... to naprawdę wzruszająca opowieść... upssss.gif relacja... wub.gif
Wspaniale... warto szyć te kołderki... te poduszki... brawa1.gif hurra1.gif oj warto cmokacz.gif 08.gif
PMEmail PosterICQ
Top
Antosia
Post: Nov 22 2006, 5:49
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 778
Dołączył: 7-July 06



Olu!Wielkie dzięki za taką cieplutką i prawie widoczna relację z OSrodka.Takie słowa to prawdziwa "para" do dalszej współpracy w podobnych akcjach. 08.gif
PMEmail Poster
Top
klaudia
Post: Nov 22 2006, 9:16
Quote Post


Unregistered








Oglądałam zdjęcia w galerii, super poduszki, chcialam tylko napisać ,że te kwadraty robiła pani Helena Witek!!!!

Załączony obrazek ( Kliknij miniaturę aby powiększyć )
Załączony obrazek
Top
ola.sz
Post: Dec 7 2006, 20:03
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 807
Dołączył: 9-November 05



Jutro Wielki Dzień (przynajmniej dla mnie) wub.gif
Taka jestem podekscytowana, że nie wiem. Tata mnie zawiezie do Ośrodka, mam tam być na 9.30, więc na szczęście nie będę musiała rano długo czekać, bo to chyba jest najgorsze - czekanie. Czuję się jak przed egzaminem na studiach rencia.gif
W każdym razie Tata zabierze aparat fotograficzny i obiecał zrobić jakieś zdjęcia slonko.gif
No to pomyślcie o mnie jutro rano, bo mam tremę upssss.gif
Oczywiście jutro będzie relacja, bo wzięłam sobie urlop i mam nadzieję zdążyć dostać się do komputera zanim moja siostra zacznie pisać kolejny esej psychologiczny icon_mrgreen.gif
PMEmail Poster
Top
Lenka
Post: Dec 7 2006, 21:19
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 4 798
Dołączył: 30-August 05



Olu zasiadam do komputera o 10:00 i zaczynam uprawiac prywate w pracy icon_mrgreen.gif -czyli czekac bede na relacje rolleyes.gif

"esej psychologiczny " - czy masz na mysli bloga smile.gif
PMEmail Poster
Top
Jolcia
Post: Dec 8 2006, 5:05
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 13 656
Dołączył: 31-August 05



Ja też tu zajrzę rolleyes.gif Olu upssss.gif
PMEmail PosterICQ
Top
Pierzasta
Post: Dec 8 2006, 5:24
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 11 052
Dołączył: 31-August 05



my tez siadamy i czekamy icon_mrgreen.gif
PMEmail Poster
Top
Jolcia
Post: Dec 8 2006, 5:25
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 13 656
Dołączył: 31-August 05



QUOTE
my
? ohmy.gif Pierzasta rolleyes.gif jest Was więcej nie_powiem.gif ?
PMEmail PosterICQ
Top
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 



[ Script Execution time: 0.2323 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP Włączone ]




Kołderki istnieją od 16 marca 2004 roku, a w tym miejscu jesteśmy od sierpnia 2005 roku



copyright by Edek z Krainy Kredek


MKPortal M1.0 Š2003-2005 - All Rights Reserved