Ostatnia Wiadomość - nie widoczny
Nie masz dostępu do oglądania Hyde Parku.

(3) 1 [2] 3  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Poduszeczki dla Domu Małego Dziecka w Łodzi
Artola
Post: Nov 10 2016, 6:36
Quote Post


rozkręca się
**

Grupa: Aktywista
Postów: 21
Dołączył: 24-August 16



Dużo dzieci się przewija. W tym DD są trzy oddziały po ok. 10-12 dzieci. Ale dobre jest to, że dużo dzieci odchodzi. Niektóre wracają do rodziców, dużo idzie do adopcji, są takie, którymi np. dziadkowie decydują się zająć. Np. na oddziale, na którym byłam na samym początku, czyli 2,5 roku temu jest 1-2 dzieci do teraz. I to dzieci, które wtedy na świeżo przyszły. W czasie, kiedy Cebulka szykowała poduszeczki już jeden chłopczyk odszedł do dziadków, a trzech braciszków prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu poleci do Stanów do donwgo domu. Dlatego tak się spieszyłam z dostawą!
Dużo gorzej jest z rotacją wśród starszych dzieci, tamte są już w DD do pełnoletności.... senzasperanza.gif
PMEmail Poster
Top
Jolcia
Post: Nov 11 2016, 5:35
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 13 656
Dołączył: 31-August 05



Świetne fotki, uśmiechy bardzo szczere i radosne. Jak fajnie, że tyle emocji udało się dostarczyć wraz z poduszkami brawo.gif hurra1.gif

Artola, jesteś dzielna 08.gif kwiaciory.gif miałaś świetny pomysł 0029.gif
PMEmail PosterICQ
Top
Basik
Post: Nov 11 2016, 9:07
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 3 366
Dołączył: 8-September 05



Artola, wielkie brawa
brawo.gif brawo.gif brawo.gif
PMEmail Poster
Top
Artola
Post: Nov 11 2016, 11:56
Quote Post


rozkręca się
**

Grupa: Aktywista
Postów: 21
Dołączył: 24-August 16



Dziękuję za miłe słowa, ale jaka ja tam dzielna? nie_powiem.gif Brawa nie mnie się należą, ale Wam, twórczyniom poduszek!!! Są przepiękne po prostu!!! kwiaciory.gif Ja byłam tylko dostarczycielką sonic.gif I tak naprawdę to ja niezasłużenie te uśmiechy zebrałam, bo należą się tym, dzięki którym poduchy powstały!!! kwiaciory.gif Sama zaczęłam wyszywać kwadraciki i wiem, ile to pracy, nie mówiąc jeszcze o szyciu!
W imieniu dzieciaków jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za okazane serce kwiaciory.gif brawo.gif 08.gif I za to, że dzięki Wam mogłam zrobić coś dobrego slonko.gif
PMEmail Poster
Top
Jolcia
Post: Nov 11 2016, 12:18
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 13 656
Dołączył: 31-August 05



Oj tammm... Artola wub.gif
Fajnie, że dołączyłaś do nas i zaraz z głową pełną pomysłów 08.gif

Wyszywaj, wyszywaj... kwiaciory.gif
PMEmail PosterICQ
Top
agmazur
Post: Nov 16 2016, 9:00
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 4 082
Dołączył: 18-September 05



wspaniała radość by.gif wub.gif kochane dzieciaczki 08.gif brawo za wkład Cioteczek brawo.gif 08.gif
PMEmail PosterUsers WebsiteAOL
Top
Kocikowa
Post: Nov 16 2016, 12:13
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 1 768
Dołączył: 13-January 08



Super że cała akcja miała takie fantastyczne zakończenie
Artola dobrze to rozegrałaś 08.gif 08.gif 08.gif
Uściski dla dzieciaków 08.gif wub.gif 08.gif
PMEmail Poster
Top
jadwisia49
Post: Nov 16 2016, 12:40
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 3 340
Dołączył: 5-August 18



Dużo radości dla maluchów, oby zawsze towarzyszył im uśmiech
brawo.gif 08.gif kwiatek.gif
PMEmail Poster
Top
eva
Post: Nov 22 2016, 9:12
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 10 644
Dołączył: 29-August 05



No to się wzruszyłam. Tez jakis czas temu "chodziłam" do domu dziecka i wiem jak ważne jest to, zeby dziecko miało soś swojego, tylko jego i zeby nikt inny nic takiego identycznego nie miał, żeby było od razu wiadomo, że to jest jego, i żeby nikt mu tego nie zabierał , i żeby nie musiał sie z nikim dzielic.

Trzymajcie sie dzieciaki ciepło 08.gif 08.gif 08.gif

Artola - super to wszysko przeprowadziłaś abbra.gif
PMEmail Poster
Top
Asia321
Post: Nov 27 2016, 19:00
Quote Post


wpadł po uszy
*****

Grupa: Aktywista
Postów: 107
Dołączył: 25-August 16



jakieeee kochane szkrabyyy, oby im się wszystko poukładało!
PMEmail Poster
Top
Jola 3288
Post: Nov 27 2016, 19:14
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 2 552
Dołączył: 25-December 08





Kochane dzieciaczki,żeby tak wszystkie znalazły swój domek abbra.gif abbra.gif abbra.gif
PMEmail Poster
Top
Artola
Post: Nov 28 2016, 9:22
Quote Post


rozkręca się
**

Grupa: Aktywista
Postów: 21
Dołączył: 24-August 16



QUOTE (Jola 3288 @ Nov 27 2016, 21:14)
Kochane dzieciaczki,żeby tak wszystkie znalazły swój domek abbra.gif abbra.gif abbra.gif

Też trzymam za to kciuki!!! I żeby kolejne się nie pojawiały! nie_powiem.gif
PMEmail Poster
Top
Szarlotka
Post: Nov 29 2016, 11:54
Quote Post


wpadł po uszy
*****

Grupa: Aktywista
Postów: 134
Dołączył: 6-July 13



Cudowna radość dzieciaczków! Patrzę na te zdjęcia ze wzruszeniem. Brawa za akcję brawo.gif kwiaciory.gif
PM
Top
Artola
Post: Nov 30 2016, 10:01
Quote Post


rozkręca się
**

Grupa: Aktywista
Postów: 21
Dołączył: 24-August 16



Kochane ciocie kołderkowo-poduszeczkowe! Ponieważ tak się zainteresowałyście losem dzieciaczków, czuję się zobowiązania, ale i szczęśliwa mogąc podzielić się z Wami wspaniałą historią z happy endem lezeikwicze.gif
Właśnie wróciłam z DD. Otóż ci trzej braciszkowie, którzy są na zdjęciach indywidualnie z podusiami swymi, już dokładnie za tydzień wyruszą do swojego nowego życia zabawa.gif Już wiedzą (długo dzieci nie są informowane o procesie adopcji, bo wiadomo, może coś nie wypali, a tu raz się już tak zdarzyło, a poza tym czas-dla nich pojęcie nie do ogarnięcia...) że ich nowa mama i nowy tata wreszcie ich odnaleźli!!! Chłopcy mają albumy ze zdjęciami nowych rodziców i siostrzyczek bliźniaczek, dostali bardzo ciepłe, piękne listy. Ich nowy dom będzie w Ameryce hurra1.gif To dla mnie taka typowa, prawdziwa, jak z filmu amerykańska rodzinka, brodaty uśmiechnięty tata, pulchniutka mama, której ciepło aż się wylewa z oczu, dwa psy i gromadka dzieci hurra1.gif Mieszkają prawdopodobnie na jakiejś malusiej ala farmie, z dala od miasta. Tata jeździ ciężarówką, a mama uczy dzieci w domu na zasadach edukacji domowej hurra1.gif Dziewczynki w dwa lata po adopcji przerobiły 4 klasy z mamą!
Chłopcy są przeszczęśliwi. W DD spędzili chyba 4 lata, co dla takich maluchów jest prawie całym życiem...Najstarszy, najbardziej świadomy (9lat) bardzo przeżywał, gdy koledzy i koleżanki z DD odchodzili do nowych rodziców, a oni wciąż zostawali, sami, bez nikogo...I wreszcie się odnaleźli brawo.gif
Mimo, że będę za nimi bardzo tęskniła, bo przez rok bardzo się z nimi zżyłam, to jestem bardzo, bardzo szczęśliwa zabawa.gif Patrząc na te zdjęcia utwierdziłam się w przekonaniu, że chłopcom będzie tam dobrze smile.gif
Dodam, że na adopcję w kraju nie mieli raczej szans, bo jest ich trzech "w pakiecie", do tego już dość duzi są (5,7 i 9 lat). Gdyby nie ci ludzie z dalekiego kraju chłopcy mieli już duże szanse na DD do pełnoletności...Tym większa radość!
Czyli podusie uszyte przez Ciocie polecą lada dzień do Ameryki brawo.gif by.gif
PMEmail Poster
Top
jadwisia49
Post: Nov 30 2016, 17:15
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 3 340
Dołączył: 5-August 18



Wspaniała wiadomość , ze będą mieli swój prawdziwy dom i kochających rodziców i siostry brawo.gif brawo.gif 08.gif
PMEmail Poster
Top
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 



[ Script Execution time: 0.0693 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP Włączone ]




Kołderki istnieją od 16 marca 2004 roku, a w tym miejscu jesteśmy od sierpnia 2005 roku



copyright by Edek z Krainy Kredek


MKPortal M1.0 Š2003-2005 - All Rights Reserved