Ostatnia Wiadomość - nie widoczny
Nie masz dostępu do oglądania Hyde Parku.

(3) « Pierwsza ... 2 3  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Rozmiary kwadracika, ku pamieci
Zosia
Post: Mar 5 2011, 12:38
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 1 871
Dołączył: 10-April 08



salasia, jak najbardziej w porę, bo te kanwe gdzieś schowałam i nie wiem gdzie, więc jeszcze jej nie uzywałam niepatrze.gif
PMEmail PosterAOL
Top
basiek
Post: May 28 2015, 9:44
Quote Post


rozkręca się
**

Grupa: Aktywista
Postów: 16
Dołączył: 3-March 15



Witam i proszę o radę.Wyszyłam kilka kwadracików na nowej kanwie,która po wypraniu bardzo skurczyła się,gotowy kwadracik ma wymiary 24x24.Wysyłać na kołderki czy szyć poduchy?
PMEmail Poster
Top
grazka
Post: May 29 2015, 10:17
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 705
Dołączył: 30-September 07



Na blogu klik-klik wypróbowałam sposób na ołówek - wycieram miękką gumką. Jeżeli są jeszcze ślady - zalewam na chwilę octem (można go rozcieńczyć), potem zapieram szarym mydłem i normalnie gotuję.
PMEmail Poster
Top
Gocha.sa
Post: Jun 3 2015, 8:46
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 1 084
Dołączył: 5-June 12



Weszłam z ciekawości na bloga, choć od dosyć dawna haftuję rzadko a jeszcze rzadziej mam kłopoty z usunięciem ołówka. Prawdę mówiąc nigdy nie miałam. Dlatego brakuje mi w tym doświadczeniu czegoś co nazywa się ślepą próbą. Czyli po naszemu próby sprania ołówka bez moczenia w occie. Mam wrażenie, że ołówek też by się sprał. Tak czy inaczej o skuteczności każdej metody (nie tylko metody na ołówek na kanwie) świadczy dopiero różnica pomiędzy próbą badawczą a próbą ślepą.
PMEmail Poster
Top
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (3) « Pierwsza ... 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 



[ Script Execution time: 0.0462 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP Włączone ]




Kołderki istnieją od 16 marca 2004 roku, a w tym miejscu jesteśmy od sierpnia 2005 roku



copyright by Edek z Krainy Kredek


MKPortal M1.0 Š2003-2005 - All Rights Reserved