Ostatnia Wiadomość - nie widoczny
Nie masz dostępu do oglądania Hyde Parku.

(17) 1 [2] 3 4 ... Ostatnia » ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Policzmy ile Nas jest...
smyk
Post: May 16 2007, 9:51
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 2 986
Dołączył: 31-August 05



podnoszę temat bo ciągle nas przybywa....to wspaniale, ale nie chciałabym nikogo pominąc...więc...


jeśli wyhaftowałaś/eś juz jakiś kwadracik/logo, uszyłaś/eś kołderkę/poduszkę/kwadracik paluszkowy, zrobiłaś/eś kartkę (i zostało juz to przesłane do nas) albo w inny sposób przyczyniłeś się do radość dzieci w ramach naszego projektu .. a ciągle nie ma cię na tej liście, o tej liście


podaj
imię (nick-jeśli jesteś zarejestrowana/ny na forum), miejscowość

jednocześnie bardzo proszę o
'dowód' (niestety takie jest życie) tzn. napisanie co się zrobiło, i bardzo mile widziane linki do galerii, lub forum, co nie będę ukrywała ułatwi mi pracę






to napisz o tym w tym wątku, albo na PM-a

ps. jeśli już prosiłaś/eś o dopisanie a ciągle cię nie ma to przepraszam , i prosze bądź tak miła/y i napisz do mnie jeszcze raz...
PMEmail PosterAOL
Top
smyk
Post: Aug 30 2007, 10:49
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 2 986
Dołączył: 31-August 05



dziewczyny sprawdźcie czy jesteście na liście, zanim tu się ponownie wpiszecie, bo starałam się uzupełniać na bieżąco wpisy do listy.. jak Was nie ma na liście to wtedy poprosze o informację w tym wątku albo na PM_a, albo na E-maila wub.gif
PMEmail PosterAOL
Top
elora
Post: Sep 21 2007, 6:37
Quote Post


Unregistered









Smyk tymczsowo przekazała mi swoje zadanie dygacz.gif , proszę więc do odwołania maile i PMy z waszymi danymi wysyłać do mnie albo nadal podawać w tym wątku forum.
mój mail: kaszka_p@poczta.onet.pl


smyku abbra.gif
Top
elora
Post: Dec 2 2007, 13:45
Quote Post


Unregistered








tadam!

jest nas 700 Cioteczek i Wujków

cmokacz.gif cmokacz.gif cmokacz.gif
Top
magdalenka
Post: Mar 28 2008, 8:45
Quote Post


Unregistered








Ja wnosze podanie o wpisanie mojego meza, Pawla P z Glasgow na liste Kolderkowych Cioc i Wujkow. Co prawda on igly nie ruszy ale aktywnie pomaga mi kwadracikowac poprzez:
1)przejecie obowiazkow gotowania w wiekszosc dni tygodnia
2)wozenie mnie do hafciarskiego sklepu zawsze gdy zabraknie mi TEGO najpotrzebniejszego koloru
3)to on wypatrzyl na kiermaszu pudelko na kwadraciki
4)znalazl, sam nieproszony, woreczki foliowe zamykane na strune w odpowiednim rozmiarze 'zeby kwadraciki byly lepiej zabezpieczone jak fruna do Eny'
5) uwaznie oglada moje projekty i pomaga dobierac kolory
6) jak zobaczy dluzsza nitke na podlodze w czasie odkurzania ( ktore tez on robi) to przerywa prace, wola mnie i pyta czy to jest niepotrzebna nitka czy zagubiona BARDZO POTRZEBNA niteczka.
7) pozwala siedziec mi godzinami na forum kolderkowym mimo ze blokuje mu dostep do internetu
8) pilnuje zebym nie haftowala przy marnym swietle i ganial po calym Glasgow za odpowiednimi zarowkami

I jest jeszcze cale mnustwo malych szczegolikow ktore sklonily mnie do wystapienia z oficjalna prosba o wpisanie go na nasza liste wub.gif wub.gif

Top
ewe36
Post: Mar 28 2008, 8:50
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: GEDOM
Postów: 6 240
Dołączył: 14-November 07



a ja prosiłabym o wpisanie na listę Agnieszki z Konina -aga.pis , ktora wysłałą juz do Eny Hay lin z witch oraz Bunię z Gumisiów na kołderki zapisowe.
PMEmail PosterAOL
Top
Pierzasta
Post: Mar 28 2008, 9:48
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 11 052
Dołączył: 31-August 05



QUOTE (magdalenka @ Mar 28 2008, 11:35)
Ja wnosze podanie o wpisanie mojego meza, Pawla P z Glasgow na liste Kolderkowych Cioc i Wujkow. Co prawda on igly nie ruszy ale aktywnie pomaga mi kwadracikowac poprzez:
1)przejecie obowiazkow gotowania w wiekszosc dni tygodnia
2)wozenie mnie do hafciarskiego sklepu zawsze gdy zabraknie mi TEGO najpotrzebniejszego koloru
3)to on wypatrzyl na kiermaszu pudelko na kwadraciki
4)znalazl, sam nieproszony, woreczki foliowe zamykane na strune w odpowiednim rozmiarze 'zeby kwadraciki byly lepiej zabezpieczone jak fruna do Eny'
5) uwaznie oglada moje projekty i pomaga dobierac kolory
6) jak zobaczy dluzsza nitke na podlodze w czasie odkurzania ( ktore tez on robi) to przerywa prace, wola mnie i pyta czy to jest niepotrzebna nitka czy zagubiona BARDZO POTRZEBNA niteczka.
7) pozwala siedziec mi godzinami na forum kolderkowym mimo ze blokuje mu dostep do internetu
8) pilnuje zebym nie haftowala przy marnym swietle i ganial po calym Glasgow za odpowiednimi zarowkami

I jest jeszcze cale mnustwo malych szczegolikow ktore sklonily mnie do wystapienia z oficjalna prosba o wpisanie go na nasza liste wub.gif wub.gif

Magdalenka, z calym szacunkiem, to wlasnie robia rowniez nasi mezowie, babcie naszych dzieci i znajomi zaprzyjaznieni upssss.gif
PMEmail Poster
Top
wiedźma
Post: Mar 28 2008, 9:50
Quote Post


Unregistered








To z moich klasowych dziewczyn- ena ma już kwadraciki od:

Marzena - Olsztyn
Michalina - Olsztyn
Ania - Olsztyn

smile.gif Dorzuce coś jeszcze za tydzień icon_mrgreen.gif
Top
bietas
Post: Mar 28 2008, 10:12
Quote Post


wpadł po uszy
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 151
Dołączył: 8-July 07



to ja się tez uśmiecham o dopisanie do listy, dygacz.gif

to moje kwadraciki:

http://www.kolderki.org/galeria/thumbnails...l&search=bietas

a w produkcji, na różnych etapach kolejne smile.gif
PMEmail PosterUsers Website
Top
magdalenka
Post: Mar 28 2008, 10:14
Quote Post


Unregistered








Z wkladem mojego meza do kolderek jest jak z pracami domowymi - jak jest to nie widac ( poza dwukrotnie wieksza iloscia kwadracikow ktore moge wydziubac) a jak nie ma to jest zdziwienie ze 'jak to , nie ma?!'

Czy wklad do kolderek musi byc namacalny w postaci np. torby szmat? albo kwadracikow czy kolderek czy podus? zebybyl uchonorowany i doceniony?
Jako ze jestesmy ludzmi niektore bardziej subtelne kolderkowe 'wklady' umykaja niektorym z nas.... Na szczescie Aniolki wszystko widza ( wiec my nie musimy tak zyzolic). Ide gotowac obiad. I zrobie Mu kawusie. dygacz.gif
Top
Pierzasta
Post: Mar 28 2008, 10:17
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 11 052
Dołączył: 31-August 05



moja wypowiedz wcale nie znaczy ze nie doceniam wkladu Twojego meza smile.gif
po prostu, moim zdaniem kazda z nas moglaby poprosic o dopisanie polowy rodziny smile.gif
PMEmail Poster
Top
magdalenka
Post: Mar 28 2008, 10:22
Quote Post


Unregistered








W sumie to ja poprosilam o wpisanie calej mojej rodziny... wub.gif wub.gif
No to w takim razie tutaj publicznie i oficjalnie chce Mu podziekowac za caly czas jaki poswieca na pomoc mi w kwadracikowaniu i jprzesylam Mu oficjalne usciski 08.gif i cmokacz.gif cmokacz.gif cmokacz.gif
sprawe uwazam za wyjasniana. dygacz.gif lece do kawusi i kwadracikow a obiad sie gotuje viaa2.gif
Top
elora
Post: Mar 29 2008, 20:24
Quote Post


Unregistered








dziewczyny, wszystko uzupełnione - dziękuję za pomoc abbra.gif
Top
Agamaga25
Post: Apr 17 2008, 5:43
Quote Post


Unregistered








To poproszę i mnie wpisać na listę... wub.gif

Mogę abbra.gif ???
Top
agmazur
Post: Apr 17 2008, 5:49
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 4 082
Dołączył: 18-September 05



możesz???????????????/



















ja uważam, że teraz................


















to już musisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.gif 08.gif wub.gif abbra.gif hurra1.gif
PMEmail PosterUsers WebsiteAOL
Top
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (17) 1 [2] 3 4 ... Ostatnia » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 



[ Script Execution time: 0.0587 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP Włączone ]




Kołderki istnieją od 16 marca 2004 roku, a w tym miejscu jesteśmy od sierpnia 2005 roku



copyright by Edek z Krainy Kredek


MKPortal M1.0 Š2003-2005 - All Rights Reserved