Ostatnia Wiadomość - nie widoczny
Nie masz dostępu do oglądania Hyde Parku.

  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Reportaż o kołderkach!
klaudia
Post: Oct 28 2005, 9:14
Quote Post


Unregistered








Zupełnie przypadkiem nawiązałam kontakt z redakcją Pogotowia Expressu Reporterów – TVP2.
I zupełnie niespodziewanie pani redaktor bardzo zainteresowała się naszą akcją szycia kołderek dla dzieci.
Postanowili zrobić z tego reportaż.
Byłam przerażona tym przedsięwzięciem post-7-1087307038.gif , ale to przecież okazja by nagłośnić tą akcję.
Pierwsze spotkanie odbyło się w połowie października – krótkie omówienie naszej działalności, jak to robimy, przekazujemy, jak wyglądają nasze prace, itd...
A w tym tygodniu było nagranie przekazania kołderki 10-letniej dziewczynce z porażeniem mózgowym i niedowładem ruchowym w Konstancinie w ośrodku rehabilitacji Stocer.
Nagranie przebiegło bardzo sprawnie, dziewczynka Asia była bardzo zadowolona, z wielką radością i optymizmem mówiła o sobie. Nie wiem wprawdzie jak będzie ten reportaż wyglądał po montażu, ale jestem dobrej myśli. Emisja zapowiedziana jest na połowę listopada – jak będę znała dokładny termin dam znać.
Jednocześnie chciałabym bardzo podziękować Evas za dobre rady i wsparcie duchowe, bo bałam się strasznie jak to wypadnie.
Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny
Klaudia
Ps. Załączam zdjęcie kołderki dla Asi


Załączony obrazek ( Kliknij miniaturę aby powiększyć )
Załączony obrazek
Top
eva
Post: Oct 28 2005, 13:12
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 10 644
Dołączył: 29-August 05



Ja napisze moze ze dwa zdania wprowadzenia. Klaudia jest z nami w projekcie od bardzo dawna i jest specjalistka od zapasowych kolderek i poduszeczke. Kaludia nie dzialala na forum, tylko utrzymywala ozywiony kontakt e-mail ze mna. Dopiero od niedlugiego czasu jest z nami na forum i pewnie dlatego, niezbyt dobrze ja znacie.

Oczywicie Klaudia strasznie sie bala, czy wszystko powiedziala i zrobila dobrze, ale ja jestem pewna, ze tak, bo w Klaudii jest tak nieprawdopodobny kolderkowy zapal, ze na powno wszystko wyszlo swietnie. Czyli z niecierpliwoscia czekamy na emisje i Klaudia, jak bedzie wiedziala kiedy to bedzie, to da nam znak i bedziemy tez mialy nagranie reportazu na CD z telewiji em87.gif em87.gif em87.gif


PMEmail Poster
Top
klaudia
Post: Nov 3 2005, 8:17
Quote Post


Unregistered








Uwaga!!!!
Emisja Reportażu DZIŚ!!! tj.
03-11-2005 TVP2 godz.17:45 Pogotowie Expressu Reporterów
Trzymajcie kciuki!!!! viaa2.gif
Top
goska
Post: Nov 3 2005, 15:11
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 1 018
Dołączył: 21-September 05



brawa1.gif brawa1.gif brawa1.gif brawa1.gif
w skrócie program można "poczytać" tutaj - jest tam też adres kołderkowa em87.gif

Klaudia abbra.gif
PMEmail Poster
Top
klaudia
Post: Nov 4 2005, 7:52
Quote Post


Unregistered








Witam Wszystkie Dziewczyny!!!
Chciałam na początku napisać,że dopiero teraz dorwałam się do interneta.
Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za wszystkie dobre słowa, za wsparcie, mam nadzieję,że godnie Was reprezentowałam.
Co do reportażu:
nie bardzo wiedziałam jak go zmontują i też jestem zła, że nie podali strony www, ale jest odnośnik na ich stronce, który podała gośka (dzięki Gosiu) trochę wcześniej. Ciąg dalszy reportażu we wtorek 08.11-2005 na TPV2 godz. 17:40 , więc może wtedy coś podadzą. Odzew był bardzo duży, dużo pań zainteresowanych dzwoniło, więc mam nadzieję, że przybędzie trochę pomocników-uczestników. Płytkę z nagraniem będę miała (mam nadzieję), więc w przyszłym tygodniu będzie można obejrzeć na stronie.
Pozdrawiam Gorąco i do zobaczenia w sobotę (tylko mnie nie zlinczujcie).
Klaudia
PS. Piszę chaotycznie, bo jeszcze nie doszłam do siebie i mam mętlik w głowie i chrypę, buziaki upssss.gif
Top
Dani
Post: Nov 8 2005, 16:54
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2 252
Dołączył: 1-September 05



a dla tych co nie widzialy-tu jest juz krotki reportaz


http://ww2.tvp.pl/4785,20051108265726.strona
PMEmail Poster
Top
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 



[ Script Execution time: 0.0762 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP Włączone ]




Kołderki istnieją od 16 marca 2004 roku, a w tym miejscu jesteśmy od sierpnia 2005 roku



copyright by Edek z Krainy Kredek


MKPortal M1.0 Š2003-2005 - All Rights Reserved