Ostatnia Wiadomość - nie widoczny
Nie masz dostępu do oglądania Hyde Parku.

(11) 1 [2] 3 4 ... Ostatnia » ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kołderki na wystawie w Łodzi
origrażka
Post: Sep 23 2006, 6:18
Quote Post


wpadł po uszy
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 397
Dołączył: 4-September 05



Mam już w ręku Regulamin I Festiwalu Haftu Koronki i Rękodzieła Łódź 2006.
Wybrałam niektóre, ważne informacje:
* do 30 września trzeba potwierdzić udział;
* celami jest zaprezentowanie i sprzedaż przez twórców i rzemieslników swoich wyrobów, nawiązanie kontaktów, upowszechnianie rękodzieła, wymiana wiedzy, wzajemna inspiracja;
* orgaznizator dostarczy ujednolicone wizytówki;
* trzeba zamówić dostep do prądu;
* trzeba przestrzegać przepisów p-poż - czyli zakaz palenia itp.;
* stoisko otrzymuje się bezpłatnie, w przypadku złamania przepisów trzeba będzie zapłacić;
* orgaznizacja pracy w hali
przygotowanie ekspozycji - czwartek19.00-21.00, piątek 8.00-10.00
czas dla publiczności - piątek 10.30-18.00, sobota 10.00-18.00, niedziela 10.00-17.00
demontaż stoisk - niedziela 17.00-20.00
* będzie udostępniony przy hali parking - bezpłatnie na czas wyładunku ekspozycji, poza tym 10 zł. na dzień;
* wyposażenie stoisk:
stoły - blaty 1.30X 0.90, w maire mozliwości zamówiona ilośc krzeseł, ale jesli można, to dobrze przywieźć swoje (mam w razie czego 4 składane),
ścianki - rodzaj metalowej ażurowej siatki o wysokści 2 m, orgaznizator pokryje ja tkaniną, do tego można w dowolny sposób mocować elementy - dopiąć, przykleić, wieszać - ale elementy mocujace musimy sobie zapewnić same - wieszaki, taśmy, szpilki, drut czy co tam jeszcze się przyda.
Koniecznie trzeba uzgodnic korzystanie z prądu - Basiu, porozmawiasz o tym?
Po zamknięciu każdego dnia sala będzie plombowana.

Moje PCO też będzie, ale dziewczyny - i jeden chłopak - same już się zorganizują, zatem jestem w 90% (no bo przeciez tam do nich na moment wpadnę) do dyspozycji kołderkowej.

Evo - wślę ci kopię tego informatora - właśnie przysło mi to do głowy - bo jest tu i mapka jak dojechać.
PMEmail Poster
Top
wiedźma
Post: Sep 23 2006, 13:53
Quote Post


Unregistered








hmm.... a ja tak sobie pomyślałam. Bo jeśli mają być tam karteczki - można by było rozciągnąć sznurek zwykły taki brązowy pomiędzy stojakami na których będą kołderki i przypiąć do tego sznurka drewnianymi spinaczami nasze karteczki.... wub.gif
Top
wiedźma
Post: Sep 24 2006, 6:56
Quote Post


Unregistered








Mamy sznurek smile.gif Wygląda mniej więcej tak:
user posted image

Ale może zdjęcia nie oddają całego uroku- fajnie wygląda.

Tak wyglądają kartki poprzyczepiane do sznurka. wydaje mi się, że nieźle, a jeszcze fajniej będą wyglądać poprzyczepanie dużymi drewnianymi spinaczami. Ja poprzyczepialam srebnymi miniaturkami rolleyes.gif tak na próbę.

user posted image

user posted image

user posted image


Mamy trzynaście takich grubszych sznburków o takiej długości jak widać na pierwszym zdjęciu, na którym są poprzyczepiane kartki. plus trszeczke pojedyńczych krótkich sznurków do przywiązania i zaczepienia gdzieś tych grubszych smile.gif

Wyślę w nastęnpym tygodniu z karteczkami i ze spinaczami. A te kartki które zostaną jak już mówiłam- można wrzucić do wiklinowego koszyka i postawić np, przy nodze stołu. a co! ;)
Top
Basik
Post: Oct 3 2006, 9:12
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 3 366
Dołączył: 8-September 05



Origrażko, Lenka ma rację. Warto na takich imprezach mieć "swoją" prasę. Ja będę dzwonić do znajomej dziennikarki z telewizji lokalnej TOYA.

Klaudio, super że przyjedziecie. Ja tylko przed samym festiwalem podam numery telefonów komórkowych "łódzkich dziewczyn", po to aby przed wejściem na festiwal skontaktować sie z nami. Mamy zarezerwowanych 15 identyfikatorów, które upoważniają do bezpłatnego wejścia. Poza tym identyfikator będzie wskazywał, że nie jest się zwykłym zwiedzającym tylko jest się związanym z konkretnym stoiskiem.
A co do pracy i pomocy , to wszystko okaże się na miejscu. em87.gif em87.gif
PMEmail Poster
Top
klaudia
Post: Oct 3 2006, 9:27
Quote Post


Unregistered








QUOTE
. Mamy zarezerwowanych 15 identyfikatorów, które upoważniają do bezpłatnego wejścia. Poza tym identyfikator będzie wskazywał, że nie jest się zwykłym zwiedzającym tylko jest się związanym z konkretnym stoiskiem.


Bardzo się cieszę, nie ukrywam,że fajnie byłoby mieć identyfikator, bo z kołderkami jestem bardzo związana, nie chciałabym tylko "odbierać" go innej potrzebującej dziewczynie.
My z Olą możemy wejść normalnie na bilet (bo podejrzewam ,ze takie będą).
Więc nami się nie stresujcie,zresztą jak podasz nr.tel to i tak zdzwonimy się przed wejściem i będzie wiadomo jaka jest sytuacja, oki?
Top
eva
Post: Oct 12 2006, 16:09
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 10 644
Dołączył: 29-August 05



Dziewczyny tam sie teraz dzielnie uwijaja jak mroweczki, zeby przygotowac stoisko wub.gif wub.gif wub.gif Jestem OKROPNIE ciekawa jak to wszystko bedzie wygladalo. Na wystawie bedzie przeslo 200 stoisk i to nie tylko z Polski nie_powiem.gif To tak naprawde pierwsze "wyjscie" kolderek poza krag My-Rodzice-Dzieci. nie_powiem.gif Jak to bedzie, jak to bedzie nie_powiem.gif nie_powiem.gif nie_powiem.gif
Wszystkich, ktorzy sie wahaja czy przyjechac czy nie - zapraszam - bedzie nam razem razniej wub.gif wub.gif wub.gif
PMEmail Poster
Top
pandadp
Post: Oct 12 2006, 18:38
Quote Post


wpadł po uszy
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 278
Dołączył: 24-January 06



jak będzie albumik to wkleję więcej zdjęć, a teraz tylko kilka szok1.gif

Przede wszystkim muszę napisać, że inaczej sobie to wszystko wyobrażałyśmy. Myślałyśmy, że stoiska będą z bocznymi ściankami, a wygląda to tak, że stoisko jest obok stoiska wzdłuż długich stołów i ścianka jest tylko z tyłu. Nie wiadomo też jeszcze jak ma wyglądać szycie na stoisku; co do tego to damy znać jutro wieczorem.

tak wyglądało na początku

Załączony obrazek ( Kliknij miniaturę aby powiększyć )
Załączony obrazek
PMEmail Poster
Top
pandadp
Post: Oct 12 2006, 18:44
Quote Post


wpadł po uszy
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 278
Dołączył: 24-January 06



tutaj Basia i Beatka na kołderkowym tle

Załączony obrazek ( Kliknij miniaturę aby powiększyć )
Załączony obrazek
PMEmail Poster
Top
origrażka
Post: Oct 12 2006, 18:46
Quote Post


wpadł po uszy
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 397
Dołączył: 4-September 05



Origami po sąsiedzku, nie muszę się rozdwajać smile.gif I możemy się zaprzyjaźniać smile.gif
Zmykam, logo prawie gotowe.
PMEmail Poster
Top
pandadp
Post: Oct 12 2006, 18:55
Quote Post


wpadł po uszy
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 278
Dołączył: 24-January 06



a tu po lewej stronie origrażka smile.gif

Załączony obrazek ( Kliknij miniaturę aby powiększyć )
Załączony obrazek
PMEmail Poster
Top
pandadp
Post: Oct 12 2006, 19:03
Quote Post


wpadł po uszy
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 278
Dołączył: 24-January 06



mamy tez bardzo ładne i treściwe ulotki "zachęcające" 08.gif


tylko zdjęcie nie za bardzo wyszło upssss.gif

Załączony obrazek ( Kliknij miniaturę aby powiększyć )
Załączony obrazek
PMEmail Poster
Top
pandadp
Post: Oct 12 2006, 19:10
Quote Post


wpadł po uszy
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 278
Dołączył: 24-January 06



wybieranie karteczek do powieszenia na sznurku;
bardzo ciężko się zdecydować, bo wszystkie wielkiej urody em87.gif

Załączony obrazek ( Kliknij miniaturę aby powiększyć )
Załączony obrazek
PMEmail Poster
Top
Basik
Post: Oct 12 2006, 20:22
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 3 366
Dołączył: 8-September 05



Musiałam spokojnie usiąść i pomyśleć co jeszcze trzeba jutro zabrać. Będziemy tam już od 8,00. Publiczność wejdzie o 10,30.
Dzisiaj nie było jeszcze wielu wystawców, ci spoza Łodzi będą na pewno dopiero jutro. Ale już dzisiaj dużo osób się zatrzymywało i oczywiście były pytania o ceny kołderek.
Sądze, że od jutra czeka nas na pewno praca edukacyjna na okoliczność " co to za projekt te kołderki". Bardzo dobrze, że mamy ulotki.
Jutro postaramy się zamieścić zdjęcie pandadp czyli Doroty abyście mogły chociaż ze zdjęć poznać całą nasza czwórkę.
Szkoda, że jest tak mało miejsca ale mamy pewne pomysły.A karteczek nikomu nie damy macać.
Jutro dalsze relacje. papa.gif
PMEmail Poster
Top
eva
Post: Oct 13 2006, 2:12
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 10 644
Dołączył: 29-August 05



wstalam dzis i pierwsze co zrobilam to pognalam tutaj i teraz stoje jak wmurowana 0029.gif 0029.gif 0029.gif 0029.gif Wyglada wszystko bajecznie, jestem wzruszona wub.gif wub.gif wub.gif


Teraz tak sobie pomyslalam, ze moznaby dolaczyc karteczki, na ktorych napisane byloby Cena: a obok narysowany usmiech i najlepiej gdyby ten usmiech byl narysowany dziecieca reka - ale jesli bedziemy zadowolone i z nas beda zadowoleni i bedzie przyszly rok, to moze w przyszlym roku o tym pomyslimy




Lece zakladac miejsce w galerii na zdjecia.



Dziewczyny, bo szycia przydaloby sie nam zelazko nie_powiem.gif
PMEmail Poster
Top
eva
Post: Oct 13 2006, 2:16
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 10 644
Dołączył: 29-August 05



i tam wystaje kawaleczek czegos - jakas kolderrka, ktorej nie znam - czy to moze morska MagdyK, czy tez mamy obok inne stoisko patchworkowe rolleyes.gif rolleyes.gif
PMEmail Poster
Top
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (11) 1 [2] 3 4 ... Ostatnia » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 



[ Script Execution time: 0.4262 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP Włączone ]




Kołderki istnieją od 16 marca 2004 roku, a w tym miejscu jesteśmy od sierpnia 2005 roku



copyright by Edek z Krainy Kredek


MKPortal M1.0 Š2003-2005 - All Rights Reserved