Ostatnia Wiadomość - nie widoczny
Nie masz dostępu do oglądania Hyde Parku.

(3) [1] 2 3  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> reklamowanie w PP terminów dostarczania listów
eva
Post: Feb 21 2017, 10:42
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 10 644
Dołączył: 29-August 05



Dziewczyny, zostałam - niejako - oddelegowana do nakłonienia was - wysyłających do eny kwadraciki - do działania icon_mrgreen.gif

Jeśli znacie numer przesyłki (jeśli to była przesyłka polecona) i wg was dostarczenie jej do skrzynki eny zakrawa na skandal, to piszcie mailem reklamacje:

adres e-mail : rs-krakow@poczta-polska.pl

pod tym adresem

http://emonitoring.poczta-polska.pl/

po podaniu numeru z potwierdzenia nadania listu poleconego można śledzić co i kiedy się z przesyłką działo.

Skoro PP nie dostaje informacji od klientów, że coś jest nie tak, to uważa, że wszystko z terminami dostarczania przesyłek jest w porządku.

Oczywiście PP na swojej stronie z informacją o terminach doręczenie sprytnie podaje, że
Przewidywane terminy realizacji usługi nie stanowią gwarantowanych terminów doręczenia.
co czyni ja bezkarną


Tak więc gorąco zachęcam do wysyłania maili, w których możecie nie żałować sobie i wylać wszystkie swoje słuszne żale na temat działania tej "instytucji" - niech ich ktoś wybije z tego ich błogostanu walek.gif

Warto w mailu napisać, że oczekuje się na podanie powodu, dlaczego przesyłka dostarczona została dopiero po ..... Chodzi o to, żeby ich zmusić do odpowiedzi - choć nie wiadomo, czy to poskutkuje i wydadzą jakikolwiek głos z siebie.

Wiem, ze to jest dodatkowy wysiłek z waszej strony, ale trzeba upominać się o swoje, skoro się płaci jak za zboże.

Dostałam jeszcze link do tego co i kiedy można reklamować, więc polecam łaskawej uwadze

https://www.poczta-polska.pl/reklamacje/rek...sylka-polecona/




PS - z tego co pamietam, to z terminami dostarczania wysyłek do Krakowa od bardzo dawna był problem.

Edytowany przez eva Feb 21 2017, 14:56
PMEmail Poster
Top
Halina T.
Post: Feb 21 2017, 11:05
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 968
Dołączył: 9-December 06



Moja przesyłka z 13 lutego w e-monitoringu nadal widnieje jako nadana i nic więcej. Wygląda jakby jeszcze nie wyszła z Jasła.
!8 lutego napisałam skargę i wysłałam na adres mailowy podany w kontaktach na stronie PP

skargi@poczta-polska.pl

Do dzisiaj nie mam odpowiedzi.
PM
Top
Halina T.
Post: Feb 21 2017, 11:12
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 968
Dołączył: 9-December 06



Na adres krakowski też wysłałam skargę - dzisiaj.
PM
Top
agmazur
Post: Feb 21 2017, 12:04
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 4 082
Dołączył: 18-September 05



bardzo dobry pomysł, przynajmniej w założeniu! brawo.gif jaki będzie efekt, to się okaże.... senzasperanza.gif ale trzeba działać...

jeśli moje dwa kwadraciki również będą "szły ślimaczo", też skorzystam z tej okazji reklamacyjnej walek.gif
PMEmail PosterUsers WebsiteAOL
Top
nusia
Post: Feb 21 2017, 12:52
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 4 513
Dołączył: 22-April 08



QUOTE (eva @ Feb 21 2017, 14:42)
Dziewczyny, zostałam - niejako - oddelegowana do nakłonienia was - wysyłających do eny kwadraciki - do działania icon_mrgreen.gif

Jeśli znacie numer przesyłki (jeśli to była przesyłka polecona) i wg was dostarczenie jej do skrzynki eny zakrawa na skandal, to piszcie mailem reklamacje:

adres e-mail : rs-krakow@poczta-polska.pl

pod tym adresem

http://emonitoring.poczta-polska.pl/

po podaniu numeru z potwierdzenia nadania listu poleconego można śledzić co i kiedy się z przesyłką działo.

Skoro PP nie dostaje informacji od klientów, że coś jest nie tak, to uważa, że wszystko z terminami dostarczania przesyłek jest w porządku.

Oczywiści PP na swojej stronie z informacją o terminach doręczenie sprytnie podaje, że
Przewidywane terminy realizacji usługi nie stanowią gwarantowanych terminów doręczenia.
co czyni ja bezkarną


Tak więc gorąco zachęcam do wysyłania maili, w których możecie nie żałować sobie i wylać wszystkie swoje słuszne żale na temat działania tej "instytucji" - niech ich ktoś wybije z tego ich błogostanu walek.gif

Warto w mailu napisać, że oczekuje się na podanie powodu, dlaczego przesyłka dostarczona została dopiero po ..... Chodzi o to, żeby ich zmusić do odpowiedzi - choć nie wiadomo, czy to poskutkuje i wydadzą jakikolwiek głos z siebie.

Wiem, ze to jest dodatkowy wysiłek z waszej strony, ale trzeba upominać się o swoje, skoro się płaci jak za zboże.



PS - z tego co pamietam, to z terminami dostarczania wysyłek do Krakowa od bardzo dawna był problem.

brawo.gif brawo.gif brawo.gif
PMEmail Poster
Top
eva
Post: Feb 21 2017, 14:43
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 10 644
Dołączył: 29-August 05



dolozylam jeszcze w pierwszym poscie link do tego co, kiedy i jak mozna reklamowac, i dziekuje Awie za inicjatywe i merytoryczne wsparcie kwiaciory.gif
PMEmail Poster
Top
Zosia
Post: Feb 21 2017, 15:07
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 1 871
Dołączył: 10-April 08



mam wrażenie, że problem nie tkwi w poczcie jako takiej, a poczcie krakowskiej, więc może pyszczenie zaradzi - niedługo logo będe wysyłać, to (o ile nie będe mieć pecha i wyjątkowo nie dostarczą w trzy dni) to obiecuję się wznieść na wyżyny mojego talentu alezprosze.gif
PMEmail PosterAOL
Top
Halina T.
Post: Feb 21 2017, 16:27
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 968
Dołączył: 9-December 06



Dostałam odpowiedzi.
PP żąda moich danych adresowych w ciągu 7 dni i podaje kilka paragrafów. Podałam.
Kraków prosi o dane adresata, czyli Eny. Nie wiem czy mam podać ... ale skoro to skrytka to chyba mogę? Poza tym to warunek rozpatrzenia skargi.
PM
Top
eva
Post: Feb 21 2017, 16:44
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 10 644
Dołączył: 29-August 05



spokojnie mozesz podac skrytke, nie ujawnisz zadnych danych adresowych eny.

No i brawo - mamy pierwszy odzew mieczaki.gif
PMEmail Poster
Top
agmazur
Post: Feb 21 2017, 17:05
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 4 082
Dołączył: 18-September 05



http://www.msn.com/pl-pl/finanse/finanse-o...ocid=spartandhp

Czy ja dobrze rozumiem czytając ten tekst, że nie można starać się o odszkodowanie za niedostarczenie przesyłek zwykłych nierejestrowanych, natomiast rejestrowane polecone pozostały bez zmian??? senzasperanza.gif jakoś dla mnie to po chińsku trochę napisane... rencia.gif nie_powiem.gif
PMEmail PosterUsers WebsiteAOL
Top
Terenia
Post: Feb 21 2017, 18:33
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Leon Zawodowiec
Postów: 19 789
Dołączył: 31-August 05



Dlatego wysyła się wszystko rejestrowanym, poleconym, który można reklamować.
PMEmail Poster
Top
eva
Post: Feb 22 2017, 6:22
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 10 644
Dołączył: 29-August 05



agmazur - gdzies doczytalam, ze zmieniaja regulamin i nie bedzie mozna reklamowac zwyklych (nierejestrowanych) zgubionych listow. Ponoc PP musiala w zeszlym roku wyplacic ok 2 ml. zl z tego tytulu, wiec im sie to nie oplaca walek.gif
PMEmail Poster
Top
Jolcia
Post: Feb 22 2017, 6:29
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 13 656
Dołączył: 31-August 05



Ja się awanturuję na swojej poczcie i słałam mejle... bez skutku. Próbowałam po dobroci, spokojnie... Ciągle mają to wszystko gdzieś. Moja poczta działa poniżej wszelkiej krytyki! Nie wytrzymuję już słów pani naczelnik w stylu "A co ja mogę"! Zawsze jej odpowiadam, że niech się zwolni z tej roboty jak nic nie może! angry.gif

Za chwilę moja fotka będzie wisiała na poczcie z podpisem: "Tych klientów nie obsługujemy" nie_powiem.gif
PMEmail PosterICQ
Top
eva
Post: Feb 22 2017, 6:56
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 10 644
Dołączył: 29-August 05



Jolcia - nie podawaj sie walek.gif - wlacz do krwi ostatniej icon_mrgreen.gif
PMEmail Poster
Top
Awa
Post: Feb 23 2017, 15:03
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 507
Dołączył: 10-September 16



[I]Wczoraj wysłałam do Eny list polecony-priorytet, aby sprawdzić termin dostarczenia, gdyż poprzedni list wysłany 13.02.br. w FUP Kraków 28 był w dniu 20.02.br., czyli dopiero po interwencji i napisaniu skargi do jednostki nadzorującej pracę UP.
http://emonitoring.poczta-polska.pl/
00859007731840354899
Nadanie 2017-02-22 12:33 UP Kraków
Awizo - przesyłka do odbioru w placówce
2017-02-23 09:29 FUP Kraków 28
Do odbioru w placówce 2017-02-23 09:29 FUP Kraków 28

list już dzisiaj jest do odbioru w urzędzie, w którym Ena ma skrytkę.
Ewidentna poprawa w dostarczeniu listu, mam nadzieję, że tak już będzie ...
PMEmail Poster
Top
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 



[ Script Execution time: 0.4250 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP Włączone ]




Kołderki istnieją od 16 marca 2004 roku, a w tym miejscu jesteśmy od sierpnia 2005 roku



copyright by Edek z Krainy Kredek


MKPortal M1.0 Š2003-2005 - All Rights Reserved