Ostatnia Wiadomość - nie widoczny
Nie masz dostępu do oglądania Hyde Parku.

(2) [1] 2  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Artykuł o kołderkach, w Życiu Cojnic i okolic
graszka
Post: Oct 16 2005, 15:51
Quote Post


Unregistered








Wrzeszcie sie ukazał artykuł ....nie jest rewelacyjny ale jednak jest , niestety do mnie nikt się nie zgłosił szok1.gif a taką mialam nadzieję że może ludzie mają większe serca..jednak jest znieczulica ..no cóż zostanę w Chojnicach sama na placu boju icon_mrgreen.gif

Załączony obrazek ( Kliknij miniaturę aby powiększyć )
Załączony obrazek
Top
AniaB.
Post: Oct 16 2005, 16:47
Quote Post


Unregistered








Graszko, jak sobie wspomnę.... to ten artykuł jest super!
No i niechby choć jedna osoba. rolleyes.gif Może chojniczanki nieśmiałe jakieś są? wub.gif
Top
eva
Post: Oct 16 2005, 16:47
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 10 644
Dołączył: 29-August 05



graszka - nigdy nic nie wiadomo - moze gdzies jakies ziarenko zostalo rzucone, jest nas przeszlo 300 - nie wiadomo skad sie wszyscy dowiedzieli, pewnie, ze najlepiej jakby bylo takie oczywiste przelozenie: 1 artykul = np 5 nowych osob, ale tak nie ma.

Artykul jest fajowy i zdjecie super - na pewno wiele osob go czytalo i wiele sie przez chwile zastanowilo i moze kiedys, za jakis czas podejma jakos decyzje, moze inaczej popatrza na chore dzieci i ich rodziny, moze zdadza sobie sprawe, ze mozna cos zrobic - trzeba byc dobrej mysli, czasmi nie ma takich "namacalnych", widocznych efektow - ale sa inne, takie, ktore dzieja sie w ...... mentalnosci, w swiatopogladzie - to jest bardzo wazne em87.gif em87.gif em87.gif
PMEmail Poster
Top
goska
Post: Oct 16 2005, 17:15
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 1 018
Dołączył: 21-September 05



Graszka, artykuł jest fajny, taki w sam raz wub.gif
A co do tego, że nikt się nie odezwał, może jescze za mało czasu było na przemyślenie em87.gif . Cierpliwości, na pewno będzie Was więcej w Chojnicach em87.gif
PMEmail Poster
Top
Natka
Post: Oct 16 2005, 18:33
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 916
Dołączył: 31-August 05



z moich doświadczeń, najlepszy jest "marketing bezpośredni" (Mówie o nagabywaniu) hehehehehhe.
Jak się woła "ratunku" na ulicy, to ludzie nie pomogą, a jak się powie personalnie do kogoś "prosze mi pomóc", to jest o wiele wieksza szansa na pomoc. Mi udało się zachęcić kilka osób do wyszycia jednego kwadracika, moja bardzo zabiegana siostra ku moejmu zdziwieniu ostatnio poprosiła, zeby jej podrzucic jakiś wzorek, bo jak jedzie pociągiem, to moze coś xxxx - więc dłubie powoli jakis zapasowy kwadracik. Wiem, ze zachęcone przeze mnie znajome znajomych, teraz już wsiąkły (koleżanka z pracy mojej siostry już trzaska trzeci kwadracik). Jak już ktoś zacznie, to już wsiąka, ale najtrudniejszy jest ten pierwszy krok (jak zwykle). Jak mnie Bożenka (którą znałam prywatnie - nie z netu) zapytała przeszło rok temu czy bym nie chciała wyszyć kwadracika, to po pierwsze byłam zaskoczoną że istnieje taka akcja, potem wpadłam w zachwyt jak zobaczyłam w necie kołderki, a potem zwątpienie - czy ja aby na pewno za słabo nie wyszywam (czy jestem wystarczająco xxx)
Spotkałąm się niesety też z odmową, nie wyszyje bo nie (mimo, ze osoba / osoby wyszywają sporo XXX. NIc na siłą, ale zaproponować można.
Jeszcze jedno, uważam że net bardzo mobilizuje do pracy - i baaaardzo dziękuję że uruchomiłyście dziewczyny ta stronkę em87.gif
Graszka, moze Twoją przepiękną kolderką ktoś się onieśmielił, ale jeszcze sie ujawni. ja ciągle mam nadzieję, ze znajdę jakąś bratnią duszę od xxx w Puławach.
PMEmail Poster
Top
graszka
Post: Oct 17 2005, 3:34
Quote Post


Unregistered








Może masz Natko rację ... chyba kiedyś uszyję taką skromną prostą żeby pokazać że nie musi być to cos wymyślnego i postaram sie o artykul w innej gazecie, ale odczekam trochę bo nie wypada tak od razu . Jednak co do nagabywania to robie to od dluższego czasu bez skutku, tym bardziej że pracuję w firmie gdzie mnóstwo jest krawcowych każdy jest zbyt wygodny ..no cóż ja jestem zakrecona kołderkowo i chyba wszyscy wokół to wiedzą , nawet ostatnio moj znajomy od czasu do czasu sponsoruje ocieplacz bo wie jaką mi to sprawia radość . od czasu do czasu jednak zdażają się mile rzeczy ..np bardzo dużo muliny od pani z Katowic która przeczytała prośbe na mojej stronce ..sponsor ktory dał mi pieniążki na całą kołderkę , jednak coś wychodzi z nagabywania. Jednak liczylam że może ktoś chciałby tez szyć , a krawcowych właśnie brakuje najbardziej. Najwazniejsze że spróbowałam i spróbuje znów icon_mrgreen.gif tylko czy uda mi się uszyć taką całkiem skromną ..to bedzie dopiero wyzwanie rolleyes.gif
Top
lilka
Post: Oct 17 2005, 3:56
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1 924
Dołączył: 31-August 05



Graszko, artukul mi sie podoba, jest taki, jak trzeba. A w kolderkach trzeba sie zakochac, chyba Ty sama to nawet powiedzialas smile.gif Tak wlasnie jest, trzeba sie zakochac i juz em87.gif em87.gif em87.gif

Wazne, zeby kazdy zrobil lub robil cos dla innych.
PMEmail Poster
Top
mycha
Post: Oct 17 2005, 5:11
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 618
Dołączył: 3-October 05



Artykuł świetny, dający wiele informacji mnie by zachęcił choćby do kontaktu z autorką, a to już pierwszy krok. Może ktoś zagląda na stronę internetową i dojrzewa. Ja uważam, że do ludzi dociera się wieloma drogami, każdy odbiera na innej fali, bądź pewna że ta wiadomość nie trafiła w próżnię. Ja przygotowuję się do szycia pierwszej kołderki i jeżeli mi się uda to może też jakiś artykuł do prasy się wżuci. I wieści o Kołderkach i kołderkowych ciociach pójdzie dalej. A może takie hasło > chcesz zostać CIOCIĄ uszyj kołderkę dla chorego dziecka<. em87.gif em87.gif em87.gif
PMEmail Poster
Top
monia123
Post: Oct 17 2005, 7:24
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: GEDOM
Postów: 7 118
Dołączył: 30-August 05



tylko adresik jest www.kolderki-za-jeden-usmiech.prv.pl ...a te kolderki to chyba nie powinny tam byc... Poza tym artykuł superancki! mam nadzieję, że się ktoś zgłosi do szycia, a tak chociaz juz sponsorzy są -to też ważne!
PM
Top
Natka
Post: Oct 17 2005, 7:53
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 916
Dołączył: 31-August 05



QUOTE (graszka @ Oct 17 2005, 7:24)
tylko czy uda mi się uszyć taką całkiem skromną ..to bedzie dopiero wyzwanie rolleyes.gif

heheheh, no właśnie. lezeikwicze.gif lezeikwicze.gif lezeikwicze.gif jak wiesz, jestem wierną fanką Twoich kołderek, i zawsze mnie zachwycają, nawet jak juz widziałam kołderkę to chętnie zaglądam sobie do niej, zeby sobie choć troszkę popatrzeć
Ja własnie zapisałam sąsiadke na dugi kwadracik... myslę, ze wolniutko, osoba za osobą, wciągniemy wiecej osób... Wiem, że krawcowe bardzo potrzebne, ale z tym to już zupełnie ciężko(sama nie szyję, i jak się zapieram,z e to nie takie trudne to nikt mi nie wierzy) jestem niewiarygodna senzasperanza.gif , ale i z tym sobie poradzimy... W końcu na Warszawski kurs szycia walą tłumy rolleyes.gif
PMEmail Poster
Top
kite5
Post: Oct 17 2005, 8:07
Quote Post


Unregistered








graszka to naprawdę dobry artykuł wszystko w nim jest jak trzeba em87.gif
A do mnie to nawet zgłosiła się pani dopiero jakies 2, 3 tygodnie po artykule więc myślę, że faktycznie niektórzy muszą sobie conieco "przetrawić" wub.gif
Top
graszka
Post: Oct 17 2005, 15:37
Quote Post


Unregistered








Kite 5 dzięki za pocieszenie, troszkę podnioslaś mnie na duchu, em87.gif czyli będę żyć nadzieją icon_mrgreen.gif
Top
renats
Post: Oct 17 2005, 18:51
Quote Post


wpadł po uszy
*****

Grupa: Aktywista
Postów: 236
Dołączył: 31-August 05



Artykuł super a kołderka w nim także.
Może jeszcze ktoś sie zgłosi trzeba mieć nadzieję.
Bo to co robimy jest czymś wspaniałym - darem- dla chorych dzieci.
PMEmail Poster
Top
graszka
Post: Oct 23 2005, 10:30
Quote Post


Unregistered








Jednak zgłosiła się starsza pani icon_mrgreen.gif Jest na emeryturze i bedzie haftować kwadraciki , umówiłam się z nią po Wszystkich Świetych , wiadomo , groby itp ...potem mowiła że będzie haftować , pomoge jej wyszukać wzorki wytłumaczę , myślę że fajnie by bylo jakby jej kwadracik można ewentualnie priorytetowo umieścić na jakiejś kołderce szybciej, chyba to bardziej zmobilizowaloby, zupełnie inaczej gdy można zobaczyć kwadracik w gotowej kołderce czy podusi...chyba coś o tym wiecie jakie to piękne uczucie icon_mrgreen.gif Troszke podnioslo mnie to na duchu , że jednak ktoś sie znalazł . Tak wogóle to mam już wstępnie umowiony następny artykuł w innej gazecie hurra1.gif może juz niedlugo 2-4 tygodnie
Top
monia123
Post: Oct 23 2005, 14:38
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: GEDOM
Postów: 7 118
Dołączył: 30-August 05



Graszko, zatem ywbierz cos z Kubusia Puchatka, zwierzątek bądź pojazdów -wtedy szybko znajdzie sie na kołderce em87.gif Znakomicie, znakomicie!
PM
Top
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 



[ Script Execution time: 0.0888 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP Włączone ]




Kołderki istnieją od 16 marca 2004 roku, a w tym miejscu jesteśmy od sierpnia 2005 roku



copyright by Edek z Krainy Kredek


MKPortal M1.0 Š2003-2005 - All Rights Reserved