Ostatnia Wiadomość - nie widoczny
Nie masz dostępu do oglądania Hyde Parku.

(10) 1 2 [3] 4 5 ... Ostatnia » ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> podpisy na kwadratach
eva
Post: May 15 2006, 11:54
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 10 644
Dołączył: 29-August 05



bylabym wdzieczna jeszcze za dalaczenie przykladowych alfabetow - tzn ja sama mam kilka w swoich zbiorach, tylko moze okreslcie prosze max wielkosc w krzyzykach

jak juz wszystkie infiormacje zbierzemy, to na kolderkowej stronie zrobie nowa dodatkowa sekcje o podpisach piszac jak powinny wygladac i dlaczego rozmiar i "widocznosc" podpisu jest bardzo wazna em87.gif
PMEmail Poster
Top
Elunia
Post: May 15 2006, 12:01
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 1 489
Dołączył: 31-August 05



A OTO ANTYPRZYKŁAD :
Nikt się nie obrazi, bo to mój własny "produkt".Po prostu to jest mój pierwszy kwadracik dla kołderek i kiedy go wyszywałam to nie zdawałam sobie sprawy z faktu, że podpis może "zagłuszyć " obrazek. Ale trening czyni mistrza i myślę,że po roku wyszywania kwadratów już opanowałam kwestię podpisów.
Uważam, że pomysł z przykładowym alfabetem jest świetny - szczególnie dla początkujących w kwadratach-bo sama też miałam problem ze znalezieniem literek ( w miarę małych). I propozycja,żeby pisać backstitchem też jest dobra-sama już tak piszę- a literki nie są zbyt duże.

Załączony obrazek ( Kliknij miniaturę aby powiększyć )
Załączony obrazek
PMEmail PosterUsers Website
Top
Dani
Post: May 15 2006, 12:37
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2 252
Dołączył: 1-September 05



ohmy.gif -Elu co samokrytyka abbra.gif ........
ale to doskonaly przyklad, bo uszyty podusia z takim kwadratem sugerowalaby ze nalezy do Eli i to z Bytomia rencia.gif , a mialabym ja na niej spac i wszystcy mysleliby ze ja od kogos dostalam w spadku nie_powiem.gif
i to trzeba ludziom wyjasnic em87.gif
PMEmail Poster
Top
eva
Post: May 15 2006, 13:33
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 10 644
Dołączył: 29-August 05



Elu - moze napisz przyduzy, ale pieski jakie slodkie wub.gif wub.gif wub.gif
PMEmail Poster
Top
Natka
Post: May 16 2006, 4:56
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 916
Dołączył: 31-August 05



no moj pierwszy kwadrat też ma krowiasty napis szok1.gif szok1.gif szok1.gif ale potem sie poprawiłąm sonic.gif

Załączony obrazek ( Kliknij miniaturę aby powiększyć )
Załączony obrazek
PMEmail Poster
Top
monia123
Post: May 16 2006, 6:09
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: GEDOM
Postów: 7 118
Dołączył: 30-August 05



hehe to ja miałam inny motyw... nie chciało mi się wyszywac dużych liter i uznałam że to strata czasu stąd podpisy beksticzem. Lenistwo czasem popłaca lezeikwicze.gif
PM
Top
Natka
Post: May 16 2006, 6:21
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 916
Dołączył: 31-August 05



Monia, ja wtedy nie wiedziałam o istnieniu backstitcha... Bozenka mnie zapytała czy nie wyszyje kwadratu, a ja wyszywałam kiedyś w podstawówce, ale o istnieniu backstitchów dowiedzialam sie dopiero jak odkryłam, ze wzory można znależć w necie hands81.gif hands81.gif
I upewniałam się u Bożenki "cz aby napewno trzeba sie podpisywać", bo nie leżał mi ten podpis....już czułam,ze za bardzo dominuje, ale Bozneko mówiła, ze "koniecznie", no t5o sie podpisałam
. szkoda,ze nie byłam świadoma, ze mozna to delikatniej zrobić hands81.gif
ale mądry polak po szkodzie.... ohmy.gif
PMEmail Poster
Top
ewcia
Post: May 16 2006, 8:50
Quote Post


Unregistered








QUOTE (monia123 @ May 16 2006, 9:59)
hehe to ja miałam inny motyw... nie chciało mi się wyszywac dużych liter i uznałam że to strata czasu stąd podpisy beksticzem. Lenistwo czasem popłaca lezeikwicze.gif

ze mną było podobnie lezeikwicze.gif lezeikwicze.gif lenietwo i tyle

poza tym nie leżał mi ten podpis więc od początku pisałam malutkie i mało widoczne podpisy
Top
monia123
Post: May 16 2006, 10:26
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: GEDOM
Postów: 7 118
Dołączył: 30-August 05



np takim

Załączony obrazek ( Kliknij miniaturę aby powiększyć )
Załączony obrazek
PM
Top
moniqueee
Post: May 16 2006, 10:28
Quote Post


Unregistered








Moniś, super alfabet! brawa1.gif em87.gif
Top
monia123
Post: May 16 2006, 10:29
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: GEDOM
Postów: 7 118
Dołączył: 30-August 05



albo tym u dołu

Załączony obrazek ( Kliknij miniaturę aby powiększyć )
Załączony obrazek
PM
Top
Jolcia
Post: May 16 2006, 11:36
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 13 656
Dołączył: 31-August 05



Monia brawa1.gif jesteś niezastąpiona cmokacz.gif
PMEmail PosterICQ
Top
MagdaK
Post: May 16 2006, 17:48
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Leon Zawodowiec
Postów: 4 565
Dołączył: 31-August 05



To ja tak jak Monia- z lenistwa, a najlepiej jak by się wcale nie kazali podpisywać rolleyes.gif
Natko i Elu- może i podpisiki były sporawe na Waszych kwadracikach, ale zawsze obrazeczki były śliczne wub.gif - wiem co piszę, bo niejednokrotnie miałam przyjemność je oprawiać. abbra.gif
PMEmail Poster
Top
krzysia
Post: May 17 2006, 3:38
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1 429
Dołączył: 31-August 05



Ja też miałam małą wpadkę z podpisem i to wcale nie na pierwszym kwadracie- wzór wydawał mi się za mały i powiększyłam go moimi danymi hands81.gif hands81.gif hands81.gif
tu jest kilkanaście
różnych alfabetów , nawet bardzo małych.
PMEmail Poster
Top
Natka
Post: May 17 2006, 5:20
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 916
Dołączył: 31-August 05



Monia super alfabecik, chyba sama sobie zaczną z niego korzystać, i zdradzę ten minimalistyczny jaki ostatnio stosowałam (ładny krój literek)
Magda K abbra.gif , dzięki za miłe słowa, choć ja nie jestem zachwycona pierwszymi moimi pracami. Ale przynajmniej widzę, ze sie nauczyłam wiele przy kwadratach (np tego, ze krzyżyki powinny leżeć w jedną stronę hands81.gif, a nie tak jak na tym pierwszym tęczowym misiu)...
Ostatnio z przyczyn osobistych nie byłam w stanie wyszywać (nie wyszywałam WCALE!!! post-7-1087307038.gif... maż strwierdził, ze jest ze mną źle skoro NIC nie wyszywam ), ale mam nadzieję, ze niebawem strzelę sobie jakiś kwadracik "dla zdrowia psychicznego"
PMEmail Poster
Top
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (10) 1 2 [3] 4 5 ... Ostatnia » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 



[ Script Execution time: 0.0617 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP Włączone ]




Kołderki istnieją od 16 marca 2004 roku, a w tym miejscu jesteśmy od sierpnia 2005 roku



copyright by Edek z Krainy Kredek


MKPortal M1.0 Š2003-2005 - All Rights Reserved