Ostatnia Wiadomość - nie widoczny
Nie masz dostępu do oglądania Hyde Parku.

(3) 1 2 [3]  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> reklamowanie w PP terminów dostarczania listów
ena
Post: Feb 25 2017, 8:38
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 8 381
Dołączył: 3-September 05



QUOTE (Awa @ Feb 25 2017, 10:04)
- proszę zerknij na ostatni post na str. 1
Pozdrawiam kwiatek.gif [/i]

Awa- tak w kwestii uzytkowej- odwoływanie sie do postu na danej stronie nie zawsze odnosi zamierzony skutek bo kazdy sobie moze indywidualnie ustawic ilosc postów wyświetlanych na stronie- ja mam np ustwiony max i w tym momencie ostatnim postem na stronie pierwszej jest twój post odwołujacy sie do postu na stronie pierwszej icon_mrgreen.gif .

lepiej wiec zacytowac swój własny post smile.gif

aby zmienic ilosc postów i tematów wyświetlanych na stronie trzeba wejsc w ► osobisty CP► ustawienia forum►...
PMEmail PosterAOL
Top
Awa
Post: Mar 29 2017, 16:29
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 507
Dołączył: 10-September 16



Dobry wieczór,
dzisiaj otrzymałam odpowiedź na skargę wysłaną w dniu 20 lutego br. na adres e-mail : rs-krakow@poczta-polska.pl dot. opóźnionego doręczenia przesyłki poleconej-priorytetowej.
Poczta Polska S.A. Centrum Obsługi Finansowej Sekcja Reklamacji Klientów Indywidualnych Katowice w piśmie z dnia 22.03.2017 COF/SR1-051/89450/1/17 - m. innymi informuje, że ( cyt.)
..... "reklamacja przesyłki została rozpatrzona i uznana za uzasadnioną",
..... "reklamowana przesyłka została doręczona z opóźnieniem",
..... "odszkodowanie w wysokości 1,60 zł prześlemy przekazem pocztowym",
..... "Za nienależyte wykonanie zleconej usługi oraz wszelkie komplikacje spowodowane
tym faktem uprzejmie Panią przepraszamy".

Otrzymałam też należną kwotę odszkodowania tj. 1,60 zł za opóźnione doręczenie przesyłki.
Pozdrawiam
Awa[I]
PMEmail Poster
Top
Wisia
Post: Mar 30 2017, 1:44
Quote Post


wpadł po uszy
*****

Grupa: Aktywista
Postów: 219
Dołączył: 22-January 16



Śmichu warte chciałam powiedzieć, ze to smutne, a to odszkodowanie? i tak dużo za "bezwartościową" przesyłkę placz.gif
PMEmail Poster
Top
Elunia
Post: Sep 23 2022, 5:47
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 1 489
Dołączył: 31-August 05



Przesyłka polecona (kwadraty) wysłana 22.08. na pocztę u Eny dotarła 31.08. - do Krakowa jest ok. 100 km. Pytałam na swojej poczcie kiedy powinna być dostarczona taka przesyłka - dzień nadania + 3 dni robocze.
Złożyłam reklamację na nieterminowe doręczenie przesyłki. Dostałam odpowiedź - cytuję:
..."Informujemy, że czas przebiegu przesyłek poleconych i paczek pocztowych jest szacunkowy, a nie gwarantowany. W myśl art. 91 w/w ustawy z tytułu niewykonania usługi przysługuje zwrot pobranej opłaty za nadanie przesyłki, gdy jej doręczenie lub zawiadomienie o próbie doręczenia nastąpiło po upływie 14 dni od dnia jej nadania. Do terminu nie wlicza się dni ustawowo wolnych od pracy. W związku z tym nie możemy uznać reklamacji za uzasadnioną"...

14 dni roboczych + 2 soboty + 2 niedziele - to już się robi ponad 3 tygodnie. A jak jeszcze trafi się jakieś święto w środku to wychodzi, że przesyłka może iść cały miesiąc. icon_mrgreen.gif
PMEmail PosterUsers Website
Top
agmazur
Post: Sep 23 2022, 5:50
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 4 082
Dołączył: 18-September 05



to są właśnie zasady monopolisty... nie_powiem.gif rencia.gif też bym mogła kilka historii z nimi przytoczyć, jak mi odpisywali, koszmarna firma... niemoc.gif
PMEmail PosterUsers WebsiteAOL
Top
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 



[ Script Execution time: 0.0666 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP Włączone ]




Kołderki istnieją od 16 marca 2004 roku, a w tym miejscu jesteśmy od sierpnia 2005 roku



copyright by Edek z Krainy Kredek


MKPortal M1.0 Š2003-2005 - All Rights Reserved