Ostatnia Wiadomość - nie widoczny
Nie masz dostępu do oglądania Hyde Parku.

  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kalkulator rozmiaru haftu
Szarlotka
Post: Jan 4 2016, 8:50
Quote Post


wpadł po uszy
*****

Grupa: Aktywista
Postów: 134
Dołączył: 6-July 13



Z góry przepraszam, jeśli umieszczam tę informację w złym miejscu na forum smile.gif

Mój mąż programista zrobił kalkulator w formie aplikacji mobilnej na telefony z Androidem, który pomaga mi obliczać rozmiar haftowanego obrazka.

Dzięki temu szybko wiem, jaką wybrać kanwę, aby haft nie był mniejszy niż 10 x 10 cm i nie większy niż 20x20 cm smile.gif

Aplikacja jest darmowa, można ją pobrać z Google Play pod nazwą Kalkulator Rozmiaru Kanwy lub bezpośrednio pod linkiem:

https://play.google.com/store/apps/details?...oss.stitch.calc

Aplikacja wyposażona jest w listę wyników dla wszystkich gęstości kanw, która po 5-krotnym użyciu znika i staje się opcją możliwą do kupienia za 3,99 zł.

Szczerze o tym informuję, ale oczywiście nie namawiam do zakupu. I bez tej listy kalkulator liczy tak, jak trzeba smile.gif

Skąd ta decyzja o płatnej opcji? Ano mąż po początkowym „zrobię to w weekend”, spędził nad tym kilka weekendów i kilkanaście wieczorów ;) i teraz ma nadzieję, że może kiedyś jego wysiłek się zwróci ;)

Jako ciekawostkę podam, że z tych niecałych 4 zł zostaje dla programisty 2,27 zł - po odliczeniu podatku VAT i prowizji Google. I tak to smile.gif

Zachęcam do wypróbowania i pozostawienia opinii. Jeśli coś Waszym zdaniem wymaga poprawy, czegoś brakuje, to śmiało dajcie proszę znać smile.gif

pozdrawiam
Szarlotka smile.gif
PM
Top
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 



[ Script Execution time: 0.0950 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP Włączone ]




Kołderki istnieją od 16 marca 2004 roku, a w tym miejscu jesteśmy od sierpnia 2005 roku



copyright by Edek z Krainy Kredek


MKPortal M1.0 Š2003-2005 - All Rights Reserved