Ostatnia Wiadomość - nie widoczny
Nie masz dostępu do oglądania Hyde Parku.

(6) « Pierwsza ... 2 3 [4] 5 6  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Tematyka popularna, podpowiedź tematyki do zapasików
chaga
Post: Jun 8 2009, 5:26
Quote Post


wpadł po uszy
*****

Grupa: Aktywista
Postów: 153
Dołączył: 2-February 09



przeglądałam prośby dzieci odnośnie motywów na kołderki w 2008, 2009. Preferencje się nie zmieniają rolleyes.gif , ale proszą coraz częściej też o:
- bohaterów bajek Scooby Doo i Boba Budowniczego.

Zdziwiona jestem troszkę częstszymi prośbami o Bolka i Lolka, ciekawe czy rzeczywiście proszą o to dzieci, czy to sentyment rodziców, bo za bardzo tych starych bajek jakoś nie widzę w telewizji? smile.gif
PMEmail Poster
Top
Terenia
Post: Jun 8 2009, 6:22
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Leon Zawodowiec
Postów: 19 789
Dołączył: 31-August 05



Bolek i Lolek wraca na płytach CD m.in załączanych do Dziennika Polska i dzieci mają okazję zobaczyć normalne scenki, a nie potworne fantastyczne stwory straszące po nocach.

Dla moich wnuków też zbieram płytki z Bolkiem i Lolkiem i to nie z sentymentu, bo w moim dzieciństwie telewizornia nie przeszkadzała w życiu sonic.gif
PMEmail Poster
Top
chaga
Post: Jun 8 2009, 6:44
Quote Post


wpadł po uszy
*****

Grupa: Aktywista
Postów: 153
Dołączył: 2-February 09



Też popieram stare polskie bajki i szkoda, że tak ich mało w publicznej telewizji. Misia Uszatka, czy Koralgola nie widziałam już dobre kilka lat.
Na Podlasiu nie wydają już gazety "Polska", dlatego nie widziałam wydań Bolka i Lolka.
PMEmail Poster
Top
Terenia
Post: Jun 8 2009, 7:14
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Leon Zawodowiec
Postów: 19 789
Dołączył: 31-August 05



"Dziennik Polska" - w woj. śląskim to Dziennik Zachodni icon_mrgreen.gif

W każdym razie pojawiają się nasze bajki, o ile spory o prawa autorskie pozwalają w różnych programach dziecięcych.

Tak na prawdę, to nie ważne co my chcemy, co nam się podoba, ważne co dzieci chcą smile.gif smile.gif smile.gif
Nieważne czy straszne, czy kiczowate, natomiast bardzo ważne są szczegóły - dzieciom trudno wcisnąć ulubionego bohatera wyhaftowanego innym kolorem - n.p.: ciemnobrązowy lub fioletowy Puchatek nie mają szans.
Wszystko musi idealnie wygladać, jak w bajce - na to trzeba zwracać uwagę przy doborze nitek do wzoru.
PMEmail Poster
Top
jewa
Post: Jun 8 2009, 8:24
Quote Post


wpadł po uszy
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 178
Dołączył: 4-December 07



QUOTE (Terenia @ Jun 8 2009, 10:22)
Bolek i Lolek wraca na płytach CD m.in  załączanych do Dziennika Polska i dzieci mają okazję zobaczyć normalne scenki, a nie potworne fantastyczne stwory straszące po nocach.

Dla moich wnuków też zbieram płytki z Bolkiem i Lolkiem i to nie z sentymentu, bo w moim dzieciństwie telewizornia nie przeszkadzała w życiu sonic.gif


Właśnie powracają na płytkach cd, dołączane są do miesięczników dla rodziców tj Dziecko, Rodzice itd smile.gif
PMEmail PosterUsers WebsiteAOL
Top
mamamiłoszka
Post: Jun 8 2009, 8:37
Quote Post


Unregistered








Bolek i Lolek, a także inne stare polskie bajki, goszczą na kanale Mini-Mini, wiem, bo od jakiegoś czasu to jedyny kanał, który oglądam codziennie icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
Top
Edzia25
Post: Aug 11 2009, 7:13
Quote Post


Unregistered








Witam serdecznie, chętnie wyhaftuję wóz strażacki, ale niestety nie mam żadnego wzoru. Jeśli któraś z Was posiada taki w formie elektronicznej, poproszę o podesłanie go na maila: edytakus@wp.pl a ja piorunem go wyhatuję dla dzieciaków. Pozdrawiam wszystkie Was serdecznie by.gif
Top
ena
Post: Aug 11 2009, 7:35
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 8 381
Dołączył: 3-September 05



poleciały smile.gif
PMEmail PosterAOL
Top
busia
Post: Jun 22 2010, 11:13
Quote Post


busia
*****

Grupa: Aktywista
Postów: 302
Dołączył: 31-August 05



Ena czy możesz powiedzieć jakie mamy najwieksze braki w zapasach?
Koncze wlasnie zapisowe kwadraciki i postanowilam wakacyjne postnowienie-chce zrobić z 15 szt kadracików(bardzo mocno chce)Mam nadzieje ze na chceniu sie nie skończy ale musze wiedzieć na co mam sie zucić w moich schematach smile.gif
PMEmail Poster
Top
ena
Post: Jun 22 2010, 14:16
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 8 381
Dołączył: 3-September 05



Busiu, czytasz w moich myslach , własnie przymierzałam się do spisania tematyki wakacyjnej dla wszystkich ktorzy chca haftowac a nie koniecznie beda blisko kompa icon_mrgreen.gif

1) konie i koniki ( w tym pony )
2) samochody specjalictyczne- czyli koparki, traktory, dzwigi ,spychacze...
3) samochodziki z filmu Car's
4) zwierzeta gospodarstwa domowego- krówki, swinki, owieczki, kurki, koguciki...
5) telettubisie
6) i jak zwykle pieski i kotki- i dla tych małych dzieci i dla tych starszych


zapraszam do haftowania smile.gif
PMEmail PosterAOL
Top
busia
Post: Jun 22 2010, 16:47
Quote Post


busia
*****

Grupa: Aktywista
Postów: 302
Dołączył: 31-August 05



bardzo dziekuje-moja wstepna selekcja to było tak smile.gif
1.dziewczyńskie
2.chlopczyńskie
3.nijakie czyt. uniwersalne i ta grupa byla najszersza czyli twoje 1/4/6 no 5 też podpada
najgorzej że dziewczynskich nie widze ale jakąś krolewne i tak machne a baletnica prawie już jest
PMEmail Poster
Top
ena
Post: Jun 22 2010, 16:51
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 8 381
Dołączył: 3-September 05



Busiu, dziewczyńskie tez sie przydadza icon_mrgreen.gif szczególnie księzniczki i baletniczki

kiedys tak z ciekawosci zrobiłam sobie procentowe porównanie ile kołderek szyjemy dla chłopców ile dla dziewczynek- teraz juz nie pamiętam szczegółów , ale pamietam ze o wiele więcej szyjemy kołderek dla chłopców , stad pewnie ten nienasycony apetyt na samochody icon_mrgreen.gif
PMEmail PosterAOL
Top
mila
Post: Jun 22 2010, 17:12
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 933
Dołączył: 21-March 08



Bożenko a Puchatkowo to jestes zaopatrzona czy standardowo braki w temacie?
PMEmail PosterAOL
Top
ena
Post: Jun 22 2010, 17:43
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 8 381
Dołączył: 3-September 05



Mila Puchatki to zawsze i wszedzie, szczególnie jezeli chodzi o przyjaciól Kubusia.

ta lista na poczatku watku jest nadal bardzo aktualna, ta powyzej to takie zapotrzebowanie na wakacje smile.gif
PMEmail PosterAOL
Top
busia
Post: Jun 23 2010, 15:05
Quote Post


busia
*****

Grupa: Aktywista
Postów: 302
Dołączył: 31-August 05



Czytasz w moich myślach bo właśnie tak mnie korcilo zapytać czy wiecej jest dla chlopców czy dziewczynek bo mnie taka refleksja naszla a wiem że dość dokladne masz statystyki
Nie wiem do konca jak mi sie wakacje ulożą ale na pewno musze laptopik troche w odstawke dać bo sie uzaleznie więc wyszywanie w kazdej postaci preferuje
PMEmail Poster
Top
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (6) « Pierwsza ... 2 3 [4] 5 6  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 



[ Script Execution time: 0.3393 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP Włączone ]




Kołderki istnieją od 16 marca 2004 roku, a w tym miejscu jesteśmy od sierpnia 2005 roku



copyright by Edek z Krainy Kredek


MKPortal M1.0 Š2003-2005 - All Rights Reserved