Ostatnia Wiadomość - nie widoczny
Nie masz dostępu do oglądania Hyde Parku.

(99) « Pierwsza ... 87 88 [89] 90 91 ... Ostatnia » ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ena melduje :), co do niej dotarło
ena
Post: Jun 5 2022, 16:28
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 8 381
Dołączył: 3-September 05



QUOTE (danuta47 @ Jun 5 2022, 21:24)
Mam pytanie cz dotarły moje dwa kwadraty kwadracik do kolderki 2023 dla julii-piesek Plutoz kwiatkiem,oraz kwadracik zapasowy-żółty autobus.

Danusiu, w piatej jej nie było senzasperanza.gif
PMEmail PosterAOL
Top
ena
Post: Jun 5 2022, 16:42
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 8 381
Dołączył: 3-September 05



raport do 4 czerwca 2022

Alami 1x
Jola3288 4x
HalinaT.4x
KK-Karol 5x
Marwitka 3x*
Elunia148 7x + 10 karteczek

dla Was kwiaciory.gif kwiaciory.gif


Wkurzam sie ,bo nie wiem czemu tak opóxnione pzesyłki są. Kiedys bywało ze priorytet był na drugi dzień(krótko trwał ten dobry czas) teraz widzę ze nie ma sensu dopłacac tej złotówki. Niekiedy kusi mnie by wysłac z poczty koło mnie list priorytetowy na skrytkę i zobaczyc ile będzie "lazł' No ale potem myślę po co- i tak nawet jak bym złożyła reklamację to sytuacji nie zmieni. Jakoś w innych krajach przesyłka dochodzi w ciagu 24 h, nawet na głębokie wsie, a u nas czarna dziura. ech

dziwne o tyle ze jezeli chodzi o wysyłanie paczek PP to narzekac nie mogę. W większosci, nawet jak nie pcham priotytetu dolatuja na drugi dzień, ta sama instytucja senzasperanza.gif
PMEmail PosterAOL
Top
gosia
Post: Jun 5 2022, 17:42
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 2 466
Dołączył: 5-September 08



Ena sprawdziłam na śledzenie przesyłki
Wyslalam 31 maja o 13 w BIECZ i mam napisane że 1 czerwca o godzinie 8 w UP Kraków 28 leży do odbioru
Nic już nie rozumiem A Ty jej nie masz 08.gif senzasperanza.gif
PMEmail Poster
Top
Basik
Post: Jun 5 2022, 17:42
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 3 366
Dołączył: 8-September 05



Bożenko, jestem bardzo zaniepokojona. Moje 3 kwadraciki dawno powinny być u Ciebie. Jutro napiszę pm do jakich kołderek.
PMEmail Poster
Top
gosia
Post: Jun 5 2022, 17:43
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 2 466
Dołączył: 5-September 08



A był wysłany poleconym priorytetem abbra.gif
PMEmail Poster
Top
gosia
Post: Jun 5 2022, 17:45
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 2 466
Dołączył: 5-September 08



Było 12 kwadracikow walek.gif ach ta poczta
PMEmail Poster
Top
agmazur
Post: Jun 6 2022, 4:15
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 4 082
Dołączył: 18-September 05



niereformowalna instytucja! nie wrzucali mi aviso do skrzynki, listy odsyłali do nadawcy - reklamacja skarga, i co mi odpisali, sztampowo - że były próby doręczeń, aviso zostawione, przesyłki przeze mnie nieodebrane! niepatrze.gif bo ktoś siedzi i w system to wszystko wpisuje, system wszystko przyjmie, a realia są zupełnie inne. Przy okazji pisania skargi dowiedziałam się w internecie (bo w okienku nikt nawet nie raczy poinformować o takiej możliwości), że istnieje coś takiego jak aviso elektroniczne na sms lub email, aktywowałam, czekam na pierwszą przesyłkę, jak to zadziała nie_powiem.gif planuje jeszcze odwiedzić naczelnika na głównej poczcie i powiedzieć parę słów od siebie, dla własnej ulgi! warkoczyki.gif
PMEmail PosterUsers WebsiteAOL
Top
danuta47
Post: Jun 6 2022, 8:53
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 1 407
Dołączył: 15-April 08



mam napisane,ze od 2 jest w Krakowie,przesyłka się szwęda wysłana Priorytet-płacimy za rzetelność
PMEmail Poster
Top
gosia
Post: Jun 6 2022, 9:05
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 2 466
Dołączył: 5-September 08



Teraz znowu mi napisali po raz drugi że przesyłka dziś doreczona polecony priorytetowy szedł tydzień walek.gif
Boję się wysłać zwykłym bo w razie czego to gdzie go wtedy szukać w razie zawieruchy szkoda by było kwadratów ja już nie wiem senzasperanza.gif abbra.gif 08.gif
PMEmail Poster
Top
gosia
Post: Jun 6 2022, 14:34
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 2 466
Dołączył: 5-September 08



Napisali że przesyłka była w UP Kraków 28 od 1 czerwca senzasperanza.gif senzasperanza.gif senzasperanza.gif I może tam trzeba coś ruszyć senzasperanza.gif
PMEmail Poster
Top
ena
Post: Jun 6 2022, 16:14
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 8 381
Dołączył: 3-September 05



nie wiem co robic...

problemy zaczęly sie po reorganizacji poczty, kiedy to urząd gdzie opłacam skrzynkę ( 90 zł na rok!!!) z samodzielnego urzędu stał sie filią urzędu na drugim końcu dzielnicy. Przypuszczałam ze może listy, szczególnie polecone przechodzą przez tamten urząd , nim trafia do mojego. Dzwoniłam tam ,rozmawiałam z naczelnikiem, ale on utrzymywał ze na sortowni ida po kodzie pocztowym i przez nich nie przechodzą. Nie do końca chciało mi sie w to wierzyc bo były takie historie jak teraz u Gosi ze były dwie daty odbioru. No ale musiałabym tam kogos znac by sie prawdy dowiedzieć.
Gdy zaczęly sie czeste zapisy, i ja zaczęlam częsciej jeżdzic na poczte. Dziwnym trafem jakos od poniedziałku do srody skrytka pusta a w czwartek, wypełniona po brzegi. senzasperanza.gif. Dopytywałam parę razy czy dostaja przesyłki do urzedu codziennie, dziewczyny potwierdzały, ze tak. Po latach mam do nich zaufanie( mówię o "starych" pracownicach) ale mimo to bywajac na poczcie obserwowałam. I faktycznie samochód pocztowy przyjeżdża codziennie, listonosze chodzą codziennie...znajome sie nie lenią. Bywało ze jak jeszcze nie zdązyły wrzucic do systemu i zarazem do skrytki to wołały mnie bym poczekała i leciały na zaplecze po listy.Wydaje sie bez sensu by listy przechodziły przez głowny urząd, ale poczta to taka bezsensowna instytucja ze wszystko mozliwe.

W piatek byłam na poczcie, przyznaję zle sie czułam i bałam sie jechac.Wiedziałam jednak z waszych pm_ow ze przesyłki wysłane więc się jakos zebrałam.W skrytce był list od Marwitki i paczka od Eluni148( w kopercie) Wczesniejsze przesyłki wymienione w raporcie , odebrałam we wtorek.


Nie polecam rezygnacji z poleconych, ale nie ma sensu dopłacac jeszcze za priorytet.Ja odkąd zmienili wymiaty przesyłek w wiekszosci wysyłam listy jako paczki, bo poleconym mi drożej wycgodzi, ale starm sie juz nie opłacac tej złotówki za priorytet.


Gosiu, Danusiu, przeslijcie mi na emaila - ena.kwadraciki@gmail.com albo numer przesyłki, albo kopię zapisów ze sledzenia przesyłki. Jutro postaram sie podjechac na pocztę i jak nie bedzie kolejki zapytac kto wpisywal odbiór 1 i 2 czerwca.

Gosiu, skoro przyszło drugie potwierdzenie odbioru to pewnei dzisiaj dziewczyny wrzuciły list do skrytki.Mam nadzieję, bo wciąz mam w pamieci przesyłkę od Mai36 , która do niej wróciła a w systemie widniała jako odebrana rencia.gif
PMEmail PosterAOL
Top
ena
Post: Jun 6 2022, 16:24
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 8 381
Dołączył: 3-September 05



QUOTE (gosia @ Jun 6 2022, 20:34)
Napisali że przesyłka była w UP Kraków 28 od 1 czerwca senzasperanza.gif senzasperanza.gif senzasperanza.gif I może tam trzeba coś ruszyć senzasperanza.gif

teraz mi sie zauważyło
Gosiu, pisze wyrażnie UP 28
a nie FUP 28?

UP 28 to poczta głowna na os. Willowym
A FUP 28 wskazuje na filie( jest ich chyba ponad 10- wszystkie poczty w mojej dzielnicy)

To by jednak wskazywało ze przelatuje przez głowna i tam pewnie leża....

może pisanie w adresie tylko 31-816 Kraków zamiast 31-816 FUP Kraków 28 cos polepszy?

no ale powinno isc po kodzie , a kod jest mojego urzędu,, ech , nie zrozumiem politykiPP
PMEmail PosterAOL
Top
ena
Post: Jun 7 2022, 9:40
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 8 381
Dołączył: 3-September 05



Gosiu,Danusiu,Eleno,Heniu przesyłki mam juź w domu
PMEmail PosterAOL
Top
danuta47
Post: Jun 8 2022, 10:18
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 1 407
Dołączył: 15-April 08



Bardzo dziękuję wub.gif wub.gif ,szkoda mi Ciebie ,że tyle biegania na pocztę miałaś.Pozdrawiam
PMEmail Poster
Top
Danach
Post: Jun 10 2022, 6:34
Quote Post


wpadł po uszy
*****

Grupa: Aktywista
Postów: 216
Dołączył: 3-December 13



Ena

czy polecony o nr 159007734058623291 nadany 31/05/2022 dotarł do Ciebie ?
PMEmail Poster
Top
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (99) « Pierwsza ... 87 88 [89] 90 91 ... Ostatnia » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 



[ Script Execution time: 2.5564 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP Włączone ]




Kołderki istnieją od 16 marca 2004 roku, a w tym miejscu jesteśmy od sierpnia 2005 roku



copyright by Edek z Krainy Kredek


MKPortal M1.0 Š2003-2005 - All Rights Reserved