Strona główna
 
Gotowe kołderki
  Dzieci 2004
  Dzieci 2005
  Dzieci 2006
  Dzieci 2007
  Dzieci 2008
  Dzieci 2009
  Dzieci 2010
  Dzieci 2011
  Dzieci 2012
  Dzieci 2013
  Dzieci 2014
  Dzieci 2015
  Dzieci 2016
  Dzieci 2017
  Dzieci 2018
  Dzieci 2019
 
Aktualne kołderki
  Zapisy zamknięte
  Zapisy otwarte
  Zapisy oczekujące
 
Kołderki paluszkowe
Poduszki-przytulanki
Galeria kołderek
 
Zasady projektu
  Zgłaszanie dzieci
  Przekazanie kołderki
  Zapisy na kołderki
  Wykonanie kwadratów
  Podpisy na kwadratach
  Wysyłanie kwadratów
  Kwadraty zapasowe
  Szycie kołderek
  Zdjęcia kwadratów
 
Forum projektu
 
Kołderkowa Arka Noego
  Powstawanie Arki
  Zdjęcia Arki
 
Historia projektu
Uczestnicy projektu
Linki
Ulotki
Nasze logo
Nasze banery
e-mail
     

Strona Karolka K.Karol ma 3 latka i przyszedł na świat z Zespołem Willi-Pradera. W wyniku choroby chłopczyk cierpi na obniżone napięcie mięśniowe, opóźnienie rozwoju psych-ruchowego i nie mówi. Najbardziej dokuczliwym objawem choroby jest ciągły głód. Rodzice tak piszą o swoim synku w liście do nas: "Mimo tych przeciwności losu Karol jest pogodnym dzieckiem. Kiedy jest z innymi dziećmi jest najszczęśliwszy na świecie. Lubi bawić się w piasku, oglądać bajki, czytać książeczki i bawić się z bratem. Kocha zwierzęta, od niedawna jeździ na koniku. Każdego dnia uczy się czegoś nowego i ciągle nas zaskakuje."
Karol otrzyma od nas kołderkę z ulubionymi bohaterami bajek - Puchatkiem, Bobem Budowniczym, żółwiem Franklinem, Krecikiem oraz Elmo, a także wóz strażacki.
Oto kilka miłych słów od mamy Karolka dla nas: "Na koniec chciałabym jeszcze dodać, że od trzech lat spotykam z racji choroby Karola różnych ludzi, rzadko jednak zdarza się, żeby ktoś - tak jak Panie - zrobił tyle dobrego bezinteresownie. Akcja kołderki to cudowny prezent dla naszych chorych dzieci, a nam rodzicom przywraca wiarę w drugiego człowieka i daje nadzieję na trudne dni, że jednak nie jesteśmy sami."