Strona główna
 
Gotowe kołderki
  Dzieci 2004
  Dzieci 2005
  Dzieci 2006
  Dzieci 2007
  Dzieci 2008
  Dzieci 2009
  Dzieci 2010
  Dzieci 2011
  Dzieci 2012
  Dzieci 2013
  Dzieci 2014
  Dzieci 2015
  Dzieci 2016
  Dzieci 2017
  Dzieci 2018
  Dzieci 2019
 
Aktualne kołderki
  Zapisy zamknięte
  Zapisy otwarte
  Zapisy oczekujące
 
Kołderki paluszkowe
Poduszki-przytulanki
Galeria kołderek
 
Zasady projektu
  Zgłaszanie dzieci
  Przekazanie kołderki
  Zapisy na kołderki
  Wykonanie kwadratów
  Podpisy na kwadratach
  Wysyłanie kwadratów
  Kwadraty zapasowe
  Szycie kołderek
  Zdjęcia kwadratów
 
Forum projektu
 
Kołderkowa Arka Noego
  Powstawanie Arki
  Zdjęcia Arki
 
Historia projektu
Uczestnicy projektu
Linki
Ulotki
Nasze logo
Nasze banery
e-mail
     

Strona Julii L.Julia ma 14 miesięcy, choruje na Zespół Downa, a dodatkowo małopłytkowość, wadę serca - ubytek międzyprzedsionkowy i zastawkowe zwężenie tętnicy płucnej, niedoczynność tarczycy. W kwietniu tego roku stwierdzono u niej ostrą białaczkę szpikową. Mama tak opisała swoją córeczkę i jej lecznie:
"Od 7 kwietnia poddawana jest chemioterapii, obecnie jest już po trzecim bloku. Chemię znosi dobrze, a co najważniejsze jest ona skuteczna bo już po drugim bloku osiągnięta została remisja. Przed nami jeszcze długie leczenie, ale Jula jest silną i dzielną dziewczynką i wierzę że da radę tej paskudnej chorobie.
Moja córcia jest dzieckiem bardzo żywym, ani chwilki nie usiedzi w miejscu, wszystko ją interesuje, wszystkiego musi dotknąć i posmakować. Nie traci energii nawet podczas chemioterapii, za co ją bardzo podziwiam. Mimo ciężkiego leczenia i braku rehabilitacji robi postępy w rozwoju, zaczęła samodzielnie siadać i stawać w łóżeczku. Jest dziewczynką bardzo pogodną, śmieje się do wszystkich i ich zaczepia. Na razie trudno mówić o jej zainteresowaniach, ale lubi oglądać bajki ( Kubuś Puchatek, Noddy), słucha z zainteresowaniem jak jej czytam wierszyki Brzechwy i Tuwima."

Z przyjemnością spełnimy prośbę mamy i podarujemy Juli kolorową przytulankę, na której oczyście nie zabraknie Kubusia Puchatka.