Strona główna
 
Gotowe kołderki
  Dzieci 2004
  Dzieci 2005
  Dzieci 2006
  Dzieci 2007
  Dzieci 2008
  Dzieci 2009
  Dzieci 2010
  Dzieci 2011
  Dzieci 2012
  Dzieci 2013
  Dzieci 2014
  Dzieci 2015
  Dzieci 2016
  Dzieci 2017
  Dzieci 2018
  Dzieci 2019
 
Aktualne kołderki
  Zapisy zamknięte
  Zapisy otwarte
  Zapisy oczekujące
 
Kołderki paluszkowe
Poduszki-przytulanki
Galeria kołderek
 
Zasady projektu
  Zgłaszanie dzieci
  Przekazanie kołderki
  Zapisy na kołderki
  Wykonanie kwadratów
  Podpisy na kwadratach
  Wysyłanie kwadratów
  Kwadraty zapasowe
  Szycie kołderek
  Zdjęcia kwadratów
 
Forum projektu
 
Kołderkowa Arka Noego
  Powstawanie Arki
  Zdjęcia Arki
 
Historia projektu
Uczestnicy projektu
Linki
Ulotki
Nasze logo
Nasze banery
e-mail
     

Kołderka dla Krystianka


Kołderka dla Krystianka powstała w całości z kwadracików zapasowych, które otrzymaliśmy od naszych nowych hafciarek  z Grudziądza:

Doroty (Bartoszyce),
Iwony (Łódź),
Elwiary (Świnoujście),
Kasi (Lębork).

Imię na kwadraciku wyhaftowała Ania z Łodzi a kołderkę uszyła Eva  z Anina (evas)

Ta kołderka dostarczy na pewno wiele radości Krystiankowi i jego bliskim. Jest kolorowa i wesoła - tak jak prosiła Ciocia chłopczyka.  Przygotowanie takiej kołderkie to ogromna przyjemność dla wszyskich, którzy w jej powstawaniu brali udział. Razem z kołdrką przesyłamy moc dobrych mysli  licząc, że choć troszkę pomogą one Krystiankowi i jego Rodzicom  w zmaganiach z chorobą.

Zobacz galerię kwadratów, z których została uszyta ta kołderka


Dostaliśmy od Cioci Krystianka przemiły list i zdjęcia maluszka z kołderka. Zdjęcia nie są najlepszej jakości, ale to nam zupełnie nie przeszkadza i bardzo za nie dziękujemy.

"Witam. Dopiero dziś znalazłam na Państwa stronie informację,że Krystianka kołderka jest już gotowa. Jest przepiękna!!!  Nie mogę się doczekać kiedy Niunio utuli się w w nią i zaśnie. Jego sen będzie tak bajeczny jak sama kołderka- w to głęboko wierzę. Jestem tak bardzo wdzięczna każdej z pań za potraktowanie sprawy Krystianka priorytetowo.
W imieniu  swoim i maleńkiego Krystianka dziękuję każdej z Pań za tak ogromny wkład pracy w tworzeniu tego cudnego dzieła. Teraz kołderka będzie nieodłącznym towarzyszem w każdym dniu z życia naszego malutkiego  królewicza. Mam  nadzieję,że tych dni będzie jeszcze dużo.........
Jestem zaskoczona, dlatego trudno zebrać mi myśli. W niedługim czasie odezwę się i prześlę zdjęcia Krystianka z kołderką.....  Moja wdzięczność nie zna granic.
Państwa projekt jest wspaniałym przedsięwzięciem, wnoszącym w trudną codzienność dzieciaczków pewien magiczny akcent, pozwala stłumić ból, cierpienie, zatroskanie, przenosząc dzieci w bajkowy świat, ten beztroski świat- bo dzieci nie
powinny chorować, cierpieć i umierać, no ale rzeczywistość nie pozostawia takich złudzeń....
                        Z wdzięcznością

                            Anka Śledziewska       
                      ciocia Krystianka Krzyżewskiego

P.S. Wyrazy podziwu dla zdolności hafciarskich każdej z Pań , dla Pani Ewy za niebanalne uszycie kołderki- wspaniała wyobraźnia, umiejętność łączenia kolorów, wzorów, z takim darem rodzą się tylko wybrane osoby, jak również dla Pani Ani za wyszycie imienia Krystianka. Pani Małgosi dziękuję za przesyłane odpowiedzi.
Wszystkie jesteście takie szczególne: uwrażliwione na potrzeby dzieci, potrafiące poświęcić swój wolny czas dla innych, chylę czoło. "