Strona główna
 
Gotowe kołderki
  Dzieci 2004
  Dzieci 2005
  Dzieci 2006
  Dzieci 2007
  Dzieci 2008
  Dzieci 2009
  Dzieci 2010
  Dzieci 2011
  Dzieci 2012
  Dzieci 2013
  Dzieci 2014
  Dzieci 2015
  Dzieci 2016
  Dzieci 2017
  Dzieci 2018
  Dzieci 2019
 
Aktualne kołderki
  Zapisy zamknięte
  Zapisy otwarte
  Zapisy oczekujące
 
Kołderki paluszkowe
Poduszki-przytulanki
Galeria kołderek
 
Zasady projektu
  Zgłaszanie dzieci
  Przekazanie kołderki
  Zapisy na kołderki
  Wykonanie kwadratów
  Podpisy na kwadratach
  Wysyłanie kwadratów
  Kwadraty zapasowe
  Szycie kołderek
  Zdjęcia kwadratów
 
Forum projektu
 
Kołderkowa Arka Noego
  Powstawanie Arki
  Zdjęcia Arki
 
Historia projektu
Uczestnicy projektu
Linki
Ulotki
Nasze logo
Nasze banery
e-mail
     

Kołderka Maciusia M.Maciuś ma dość niezwykłą pasję - uwielbia maluchy. Tak, chodzi tu o naszego poczciwego fiata 126p :)))) Ma nawet specjalną grę z maluszkami. Teraz, dzięki kołderce uszytej przez Evę z Anina, bedzie także posiadaczem toru wyścigowego, gdzie jego ukochane autka będą mogły się ścigać.

Maciuś i Jego Mama dzielnie kibicowali kołderkowym ciociom, gdy te przygotowywały kwadraciki na tę kołderkę. Co jakiś czas pojawiały się w naszej Księdze Gości radosne wpisy: "Cioteczki to znowu ja. Witam. Pojawił się drugi "maluszek" i teraz Maciuś ma problem (tak jak się spodziewałam). Nie wie, który ładniejszy. Stwierdził, że kocha wszystkie maluchy. I teraz na pulpucie raz jest zielony ,a raz żółty maluch. Jest przeszczęśliwy. Jak będzie ich więcej to chyba grafik zrobimy. Dziękuję. Sylwia M."

Dzięki Mamie chłopca wiemy, że kołderka spodobała się młodemu fanowi polskiej motoryzacji, a Maciś podziękował nam najpiękniejszym ze swoich uśmiechów.


Kwadraty na tę kołderkę pięknie wyszyły:

1. żółty maluch - Carol270 (Carol Wawa)
2. zielony maluch - Kgosia (MK)
3. czerwony maluch - Ola77 (Ola Warszawa)
4. sąsiad w żółtym golfie - Osia (Osia Szczecin)
5. maluch brązowy - ana.maria (Ania Reda)
6. miś w autku - dorka (dorka Gliwice)
7. sąsiad w czapce w paski - atramsz (Marta Łódź)
8. maluch przodem - mcm2 (Sabina F)
9. imię + auto - Kinga (Kinga Jędrzejów)

Zobacz galerię kwadratów, z których została uszyta ta kołderkaMaciuś i jego  starszy brat Przemek, dla którego też przygotowywaliśmy kołderke bardzo długo czekali na swoje przytulanki, i chcąc im wynagrodzić tak długi czas oczekiwania podarowaliśmy im w ramach przeprosin poduszeczki.


Poduszeczkę dla Maciusia  uszyła Ewa z Krakowa (Pierzasta)Wkrótce po wysłaniu prezentów do Przemka i Maciusia otzymaliśmy pięknie podziękowania i zdjęcia chłopców ze swoimi przytulankami, za które serdecznie dziękujemy.

"Najdroższe Cioteczki. Właśnie dotarły kołderki dla Przemka i Maciusia. Pragniemy z całego serca  podziękowac za tak piękne prezenty. Chłopcy są przeszczęśliwi tym bardziej, bo nie spodziewali się, że dostaną również cudowne poduszeczki. Bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim Cioteczkom haftującym śliczne kwadraciki, a szczególnie Cioteczkom, które uszyły przepiękne kołderki. Pozdrawiamy bardzo serdecznie i mamy nadzięję, że jeszcze dłuuuugo będziecie na tym polu działac.

Ogromnie wdzięczni rodzice Przemka i Maciusia"