Strona główna
 
Gotowe kołderki
  Dzieci 2004
  Dzieci 2005
  Dzieci 2006
  Dzieci 2007
  Dzieci 2008
  Dzieci 2009
  Dzieci 2010
  Dzieci 2011
  Dzieci 2012
  Dzieci 2013
  Dzieci 2014
  Dzieci 2015
  Dzieci 2016
  Dzieci 2017
  Dzieci 2018
  Dzieci 2019
 
Aktualne kołderki
  Zapisy zamknięte
  Zapisy otwarte
  Zapisy oczekujące
 
Kołderki paluszkowe
Poduszki-przytulanki
Galeria kołderek
 
Zasady projektu
  Zgłaszanie dzieci
  Przekazanie kołderki
  Zapisy na kołderki
  Wykonanie kwadratów
  Podpisy na kwadratach
  Wysyłanie kwadratów
  Kwadraty zapasowe
  Szycie kołderek
  Zdjęcia kwadratów
 
Forum projektu
 
Kołderkowa Arka Noego
  Powstawanie Arki
  Zdjęcia Arki
 
Historia projektu
Uczestnicy projektu
Linki
Ulotki
Nasze logo
Nasze banery
e-mail
     

Kołderka Mikołaja Ś.Kołderka dla dwuletniego Mikołaja to bardzo szczególna przytulanka, ponieważ przygotowały ją dzieci, a dokładniej ekipa z Gimnazjum nr 1 w Tarnobrzegu pod opieką Magdy z Tarnobrzegu (MagdyK). Ona także uszyła kołderkę z kwadracików wyszytych przez dziewczynki.

Jest to kołderkowy debiut podopiecznych MagdyK, ale od razu widać, ile serca i pracy włożyły w to, by Mikołajek mógł cieszyć się ze swojej przytulanki. A my bardzo cieszymy się, że rośnie nowe pokolenie kołderkowych cioć.


Kołderkę Mikołaja dodatkowo ozdabiają krasnoludkowe hafty przygotowane przez Hanię61. MagdaK i Hania przygotowały też dla Mikołajka niespodziankę - poduszkę przytulankę.


Siostra Mikołaja, Joasia, otrzymała od nas w prezencie poduszkę przytulankę uszytą przez JoannęMarię z Zamościa z kwadracika podarowanego przez anonimową hafciarkę.


Od mamy Mikołajka i Joasi otrzymałyśmy piękny list, za który serdecznie dziękujemy. Mama dzieci napisała m. in., że: "Co do dziewczyn, to jestem im naprawdę bardzo wdzięczna i myślę, że mogą być dumne z tego, co zrobiły i jak zrobiły, nie tylko zaangażowały się całym sercem w swoje zadanie, ale wykonały je z godną podziwu precyzją." My także dołączamy się do tych słów i gratulujemy Tarnobrzeskiej ekipie tak udanego debiutu.


Kwadraciki na tę kołderkę zostały pieknie wyszyte przez:

1. dalmatyńczyk - Jola - uczennica IV klasy szkoły podstawowej,
2. aniołek - Madzia - uczennica II klasy gimnazjum,
3. miś - Ania - uczennica I klasy gimnazjum,
4. kotek - Basia - uczennica II klasy gimnazjum,
5. ciężarówka - Ewa - uczennica II klasy gimnazjum,
6. imie - MagdaK.Zobacz galerię kwadratów, z których została uszyta ta kołderkaOto twórczynie tej kołderki - od lewej: Ewunia, Basia, Madzia, Ania i Jola z IV kl.Poduszeczka dla  MikołajaPoduszaczka dla dla Joasi, siostry Mikolaja uszyta przez  JoannęMarię z Zamościa
Na ręce Magdy przyszedł taki list od Rodziny Mikołajka


"Witam, Pani Magdo

wczoraj dotarła do nas kołderka :)
Jest ona jak najbardziej w guście Mikołaja, jak i całej naszej rodziny, idealnie pasuje do pokoju i łóżeczka, jest tak śliczna, że aż żal używać. Oczywiście krasnoludki, które są dziełem p. Hani,
nadają temu dziełu niezwykłego charakteru, a jednocześnie odzwierciedlają osobowość naszego Mikołajka, którego szczególnie oczarował  król z poduszki.

Również Joasia była oczarowana prezentem.

Co do dziewczyn, to jestem im naprawdę bardzo wdzięczna i myślę, że mogą być dumne z tego, co zrobiły i jak zrobiły, nie tylko zaangażowały się całym sercem w swoje zadanie, ale wykonały je z godną podziwu precyzją.

Chciałabym im się bardzo odwdzięczyć i zamierzam wysłać zdjęcia Mikołaja. Myślę jednak, że zrobię to w tradycyjnej, nie cyfrowej formie. Wydaje mi się, że tak  będzie przyjemniej dziewczynom.

Ja również jestem nauczycielem i zdaję sobie sprawę, jaką niezwykła osobowością musi Pani być, skoro potrafi Pani zaangażować uczniów w takie przedsięwzięcia.

pozdrawiamy serdecznie i bardzo dziękujemy
Mikołajkowa rodzinka:)"