Strona główna
 
Gotowe kołderki
  Dzieci 2004
  Dzieci 2005
  Dzieci 2006
  Dzieci 2007
  Dzieci 2008
  Dzieci 2009
  Dzieci 2010
  Dzieci 2011
  Dzieci 2012
  Dzieci 2013
  Dzieci 2014
  Dzieci 2015
  Dzieci 2016
  Dzieci 2017
  Dzieci 2018
  Dzieci 2019
 
Aktualne kołderki
  Zapisy zamknięte
  Zapisy otwarte
  Zapisy oczekujące
 
Kołderki paluszkowe
Poduszki-przytulanki
Galeria kołderek
 
Zasady projektu
  Zgłaszanie dzieci
  Przekazanie kołderki
  Zapisy na kołderki
  Wykonanie kwadratów
  Podpisy na kwadratach
  Wysyłanie kwadratów
  Kwadraty zapasowe
  Szycie kołderek
  Zdjęcia kwadratów
 
Forum projektu
 
Kołderkowa Arka Noego
  Powstawanie Arki
  Zdjęcia Arki
 
Historia projektu
Uczestnicy projektu
Linki
Ulotki
Nasze logo
Nasze banery
e-mail
     

Kołderka Kasi K.Czasem zdarza się tak, że to kolderka, uszyta jako zapasowa, czeka na "swoje" dziecko, tak było w przypadku przytulanki uszytej przez Ewelinę (wiedźmę). Gdy mama Kasi poprosiła o kołderkę z kotkami i pieskami, od razu wiedziałyśmy, że właśnie tak kołderka będzie idealną przytulanką dla dziewczynki.
Dzięki wruszajacemu listowi od mamy Kasi wiemy, że się nie pomyliłyśmy - dziewczynka od razu pokochała swoją nową kołderkę, bardzo spodobali się jej haftowani mali przyjaciele, a uśmiech nie schodzi z jej buzi.
Bratu Kasi, Łukaszowi, fanowi komputerów, podarowałyśmy poduchę uszytą przez Ulkę z Warszawy (cebulkę)z kwadracika podarowanego przez Karolinę z Konstancina (kk_karol). Wiemy, że także ten prezent zaskarbił sobie sympatię Łukasza.


Kwadraciki na tę kołderkę podarowały:

1. pies Pluto - HR, Wieliszew,
2. Kitty - anonim,
3. śpiący kotek - K.Sz., Leszno,
4. seledynowy kotek - Busia,
5. pudelek - Kamila, Warszawa,
6. smutny piesek - K.Sz., Leszno,
7. kotek i myszki - BB,
8. szyldzik z imieniem - Aga_W.

Zobacz galerię kwadratów, z których została uszyta ta kołderka


Poduszka dla Łukasza przygotowana przez Ulkę z Warszawy (cebulkę) z kwadracika podarowanego przez Karolinę z Konstancina (kk_karol):


Od Mamy Kasi otrzymaliśmy list z podziekowaniami i zdjęcia:

"Pragnę poinformować, że dziś o godz. 14.35 odebrałam paczkę od zdumionego listonosza (ostatnio często przychodzą przesyłki adresowane na Kasię), który zatrzymał nas w drodze na rehabilitację.
Jak tylko przeczytałam nazwisko nadawcy- tak od razu wiedziałam, że to kołderka! Nie mogliśmy wytrzymać i dzieciaki już w samochodzie rozrywały paczkę. Dawid oczywiście dopadł pierwszy swoją poduszkę, a jego pierwsze słowa to "ale zajefajna poducha!!!!!". Już kombinuje jak ją zabrać jutro do szkoły, żeby pochwalić się kolegom!
Kasi kołderka jest cudowna! Wiem, że była uszyta już dawno temu, ale "wiedźma" jak ją szyła, musiała myśleć o Kasi-tak bardzo do niej pasuje. Kasia jeszcze nie umie powiedzieć co jej się podoba, ale ja będę pilnowała, żeby przy popołudniowej drzemce otulały ją wasze dobre myśli zaklęte w kołderkę.
Serdecznie dziękuję za wszystkie dobre słowa, które płyną z głębi serca. Szczęśliwa jestem, że gdzieś daleko jest kilka osób, które nam dobrze życzą.
Mam nadzieję, że zostanę z Wami na dłużej, ponieważ od kiedy wysłałam zgłoszenie na Kasi kołderkę, usilnie próbuję wyszywać na wszystkich resztkach kanwy, które znajduję na strychu. Jak będę zadowolona ze swojej pracy wyślę kwadracik do oceny do "eny" i mam nadzieję, że powiększę grono kołderkowych cioć.
Jeszcze raz z całego serca dziękuję za prezenty i karteczki pełne ciepłych słów dla dzieci. Pozdrawiam serdecznie.
Magdalena K. "

A to zdjęcia dzieci z przytulankami: