Strona główna
 
Gotowe kołderki
  Dzieci 2004
  Dzieci 2005
  Dzieci 2006
  Dzieci 2007
  Dzieci 2008
  Dzieci 2009
  Dzieci 2010
  Dzieci 2011
  Dzieci 2012
  Dzieci 2013
  Dzieci 2014
  Dzieci 2015
  Dzieci 2016
  Dzieci 2017
  Dzieci 2018
  Dzieci 2019
 
Aktualne kołderki
  Zapisy zamknięte
  Zapisy otwarte
  Zapisy oczekujące
 
Kołderki paluszkowe
Poduszki-przytulanki
Galeria kołderek
 
Zasady projektu
  Zgłaszanie dzieci
  Przekazanie kołderki
  Zapisy na kołderki
  Wykonanie kwadratów
  Podpisy na kwadratach
  Wysyłanie kwadratów
  Kwadraty zapasowe
  Szycie kołderek
  Zdjęcia kwadratów
 
Forum projektu
 
Kołderkowa Arka Noego
  Powstawanie Arki
  Zdjęcia Arki
 
Historia projektu
Uczestnicy projektu
Linki
Ulotki
Nasze logo
Nasze banery
e-mail
     

Kołderka Blanki B.
Malutką Blankę niedługo czeka operacja w szpitalu w Katowicach, dlatego też kołderkowe ciocie chciały jej jak najszybciej podarować kołderkę, którą będzie mogła się otulić podczas pobytu w szpitalu, by śnić kolorowe sny o domu, o rodzicach i rodzeństwie, o wspaniałych zabawach i przygodach. Szczęśliwie złożyło się tak, że wśród gotowych kołderek, była jedna tęczowo - baśniowa, wręcz wymarzona dla Blanki. Uszyła ją Basia z Białegostoku (Basta). W ten sposób przytulanka dzieczynki mogła bardzo szybko do niej powędrować. Teraz na pewno nie zabraknie Blance słońca i radosnych kolorów, a gdy mama będzie opowiadać piękne baśnie, dziewczynka będzie mogła odnaleźć ich bohaterów na swojej przytulance.


Dla rodzeństwa Blanki także przygotowałyśmy kolorowe niespodzianki, a przygotowały je: dla Tomka (13l) - Polinezja (haft) i Ewa z Krakowa (Pierzasta) (szycie), dla Ewy (11 lat) - Barbara z Pabianic (haft) i Bogumiła z Jastrzębia Zdrój (szycie), dla Mariusza (16 lat) - Lilka z Opola (haft) i Cebulka z Warszawy (szycie), dla Tomka (12 lat) - EnaS. (haft) i Bogumiła z Jastrzębia Zdrój (szycie), dla Klaudii (6lat) - D. Łódź (haft) i Maja36 (szycie), dla Konrada (5 lat) - JJM z Karowa (haft) i Adudi z Piaseczna (szycie) i dla Kingi (3 lata) - Danka (haft) i Justyna z Kakowa (szycie).

Kilka dni po wysłaniu paczki, otrzymałyśmy bardzo miły list, dzieki któremu wiemy, że wszystkie niespodzianki zaskarbiły sobie sympatię dzieci.


Kwadraty na tę kołderkę wyszyły:

1. ek - anonim z Chełmży,
2. Jaś i Małgosia - anonim z Chełmży,
3. Kot w Butach - anonim z Chełmży,
4. kotek- Elfix,
5. Królewna Śnieżka - anonim z Chełmży,
6. żabka - Elfix.

Szyldzik z imieniem wyszyła kk_karol z Konstancina.


Zobacz galerię kwadratów, z których została uszyta ta kołderkaPoduszeczka dla Tomka:Poduszeczka dla Ewy:Poduszeczka dla Konrada :Poduszeczka dla Mariusza:Poduszeczka dla Kingi:Poduszeczka dla Klaudii:Poduszeczka dla Tymka