Strona główna
 
Gotowe kołderki
  Dzieci 2004
  Dzieci 2005
  Dzieci 2006
  Dzieci 2007
  Dzieci 2008
  Dzieci 2009
  Dzieci 2010
  Dzieci 2011
  Dzieci 2012
  Dzieci 2013
  Dzieci 2014
  Dzieci 2015
  Dzieci 2016
  Dzieci 2017
  Dzieci 2018
  Dzieci 2019
 
Aktualne kołderki
  Zapisy zamknięte
  Zapisy otwarte
  Zapisy oczekujące
 
Kołderki paluszkowe
Poduszki-przytulanki
Galeria kołderek
 
Zasady projektu
  Zgłaszanie dzieci
  Przekazanie kołderki
  Zapisy na kołderki
  Wykonanie kwadratów
  Podpisy na kwadratach
  Wysyłanie kwadratów
  Kwadraty zapasowe
  Szycie kołderek
  Zdjęcia kwadratów
 
Forum projektu
 
Kołderkowa Arka Noego
  Powstawanie Arki
  Zdjęcia Arki
 
Historia projektu
Uczestnicy projektu
Linki
Ulotki
Nasze logo
Nasze banery
e-mail
     

Kołderka Julii L.Kołderka, którą podarowałyśmy Juli, to debiut Kingi, która pokazywała postępy swojej pracy na kołderkowym forum. Z przyjemnością obserwowałyśmy, jak powstaje ciepła i urocza przytulanka. Gdy mam Juli poprosiła o przygotowanie przytulanki dla swojej córeczki, nie miałyśmy wątpliwości, że właśnie kołderka szyta przez Kingę powinna trafić do dziewczynki.

Jesteśmy przekonane, że taka kolorowa, pełna ciepła i pozytywnej energii przytulanka zaskarbi sobie sympatię dziewczynki i przyniesie jej spokojne, baśniowe sny, a przyjaciele, którzy wraz z kołderką powędrowali do małej Juli, staną się wiernymi towarzyszami jej zabaw, powiernikami i przyjaciółmi, którzy pomogą osuszyć łzy i przegonić wszystkie potwory, tak by na buzi dziewczynki zawsze gościł szeroki uśmiech.

Kilka dni po wysłaniu paczki do Juli, w naszej poczcie znalazłyśmy piękny i wzruszajacy list od jej mamy. Teraz już wiemy, że "po powrocie do domu ze szpitala na przepustkę czekała na Julę cudowna niespodzianka." Życzymy Juli wielu pięknych zabaw z jej przytualnką.

Kwadraty na tę kołderkę podarowały:

1. miś w chmurkach - Karolina, Jędrzejów,
2. zajączek ze skrzacikiem - kwadracik anonimowy,
3. Kubuś Puchatek - Aisiek,
4. Kubuś Puchatek z pszczółkami - Aga, Biłgoraj,
5. kolorowy miś - Lilka,
6. piesek - Wanda, Żnin,

imie dohaftowała Cebulka.


Oto piękne podziękowania za kołderkę. Serdecznie za nie  dziękujemy :)


"Witam serdecznie
Po powrocie do domu ze szpitala na przepustkę czekała na Julę cudowna niespodzianka. Kołderka dotarła bez problemu. Jest prześliczna, taka kolorowa i wesoła, intensywne kolory przykuwają jej uwagę. A co bardzo ważne leciutka i świetna na ciepłe noce, bo Jula z zasady nie lubi być przykryta niczym co za bardzo ja grzeje.
Ciociu Cebulko za Twoim pośrednictwem bardzo chciałabym przekazać podziękowania wszystkim kołderkowym ciociom, które uszyły dla Juli tą cudną kołderkę, a także innym ciociom za ich serce i ciepło, które wkładają w każdą kołderkę, aby była ona jedyna i wyjątkowa.
Jeszcze raz bardzo dziękuje za kołderkę, karteczkę i piękny list. Na pewno przeczytam go Juli gdy podrośnie i będzie już coś z tego rozumiała, a także opowiem jej o wspaniałych ciociach, które uszyły dla niej kołderkę.

Serdecznie pozdrawiam i przesyłam uśmiechy i całusy od Juli.

Agata L."