Strona główna
 
Gotowe kołderki
  Dzieci 2004
  Dzieci 2005
  Dzieci 2006
  Dzieci 2007
  Dzieci 2008
  Dzieci 2009
  Dzieci 2010
  Dzieci 2011
  Dzieci 2012
  Dzieci 2013
  Dzieci 2014
  Dzieci 2015
  Dzieci 2016
  Dzieci 2017
  Dzieci 2018
  Dzieci 2019
  Dzieci 2020
  Dzieci 2021
  Dzieci 2022
  Dzieci 2023
 
Aktualne kołderki
  Zapisy zamknięte
  Zapisy otwarte
  Zapisy oczekujące
 
Kołderki paluszkowe
Poduszki-przytulanki
Galeria kołderek
 
Zasady projektu
  Zgłaszanie dzieci
  Przekazanie kołderki
  Zapisy na kołderki
  Wykonanie kwadratów
  Podpisy na kwadratach
  Wysyłanie kwadratów
  Kwadraty zapasowe
  Szycie kołderek
  Zdjęcia kwadratów
 
Forum projektu
 
Kołderkowa Arka Noego
  Powstawanie Arki
  Zdjęcia Arki
 
Historia projektu
Uczestnicy projektu
Linki
Ulotki
Nasze logo
Nasze banery
e-mail
     

Zasady dotyczące wysyłania gotowych kwadratów


 Wszystkie gotowe kwadraty, zarówno te haftowane na konkretną kołderkę, jak i kwadraty zapasowe, przesyłamy na adres Eny:

Bożena Misiaszek
skr.poczt. 84
31-816 FUP Kraków 28
os.Kalinowe 4

Uwaga, nie jest to skrytka paczkowa, w związku z tym, gdybyście Państwo mieli zamiar wysłać coś w paczce, bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt e-mail pod adresem: kolderki@gmail.com.

 Ena kompletuje kwadraty przeznaczone na poszczególne kołderki i przesyła je dalej do uszycia.

 Aby ułatwić Enie pracę, bardzo prosimy o dołączenie do każdego kwadracika karteczki z opisem, na którą kołderkę dany kwadrat został wyhaftowany, ewentualnie-z informacją, że jest to kwadracik zapasowy. Ze względu na "trudy podróży", radzimy włożyć wysyłany kwadrat w foliową torebkę i kopertę, co zapobiega ewentualnym uszkodzeniom (np. przypadkowemu zamoknięciu).

 Jeśli jest to możliwe, prosimy o wysłanie wraz z kwadracikiem ok. 2 zł na kwadrat z przeznaczeniem na zakup materiałów potrzebnych do uszycia kołderki (materiał bawełniany, tzw. "pościelówka", na obszycie kwadratów, materiał na spód kołderki i ocieplacz do środka). Jeśli dysponujecie takimi materiałami i możecie je przesłać, bardzo chętnie je przyjmiemy i wykorzystamy najlepiej jak potrafimy. Wiele dziewczyn szyje po kilka kołderek w krótkim odstępie czasu, co powoduje spore obciążeni ich domowego budżetu!

 Bardzo prosimy o terminowe przesyłanie kwadracików. Zamieszczony przy każdej nowej kołderce termin nadsyłania haftów oznacza dzień, w którym kwadracik powinien najpóźniej dotrzeć do Eny. Wszystkie kwadraciki, które dotrą do Eny w terminie i będą spełniały wszystkie wymogi, zostaną przekazane na odpowiedni kołderki zgodnie z zapisami. Jednak, w przypadku dużego opóźnienia w nadsyłaniu kwadratów, konieczne może okazać się zastąpienie Waszego kwadracika kwadratem zapasowym.