Ostatnia Wiadomość - nie widoczny
Nie masz dostępu do oglądania Hyde Parku.

(99) « Pierwsza ... 84 85 [86] 87 88 ... Ostatnia » ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ena melduje :), co do niej dotarło
Andula
Post: Feb 20 2022, 4:05
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 2 637
Dołączył: 24-July 09



QUOTE (Basik @ Feb 19 2022, 19:40)
Moje kwadraciki też nie dotarły

i moje też , a kolejne czekają na wysyłkę.
PMEmail Poster
Top
marwitka57
Post: Feb 20 2022, 5:47
Quote Post


na razie myśli
*

Grupa: Aktywista
Postów: 9
Dołączył: 25-October 15



Jak rozmawiałam z panią na ifolinii to mnie pinformowała, że moze być tak, że przesyłka może być w głównej sortowni, ale jak się zapytałam dlaczego to nie jest widoczne w śledzeniu przesyłki, to mi powiedziała, że przesyłki polecone pomimo tego że prirytetowe to nie są odklikiwane we wszystkich miejscach, a na moje pytanie po co jest ten tracking przesyłek nie dała mi konkretnej odpowiedzi, tylko zaproponowała żebym skontaktowała się z sortownią.
Ena może jest jakaś inna opcja dostarczania przesyłek?
Maria Elbląg
PMEmail Poster
Top
Elunia
Post: Feb 20 2022, 7:34
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 1 489
Dołączył: 31-August 05



Kwadraty wysłane 14-tego również "w transporcie" icon_mrgreen.gif
PMEmail PosterUsers Website
Top
gosia
Post: Feb 20 2022, 9:10
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 2 473
Dołączył: 5-September 08



Moja paczka w kopercie polecona też jeszcze nie dotarła pomimo że zwykłe przez te lata była już u Eny na drugi dzień ( to samo wojewodztwo) nie wiem czy zmiana poczty te zawieruchy zmieni mi powiedziano że to zależy od ludzi na sortowni no senzasperanza.gif 08.gif
PMEmail Poster
Top
ena
Post: Feb 20 2022, 16:23
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 8 388
Dołączył: 3-September 05



jutro będe na poczcie, zobaczymy co dotarło. pojadę z rana więc przed południem dam znac.

Nie wiem czy to prawda,ale słyszałam ze np inpost przez te wichury wstrzymał transport. Pewnie jak juz to chodziło o "tiry" i względy bezpieczeństwa.Gdy pracowałam to widziałm ich sortownie z okien,wtedy mogłabym wiesci potwierdzic icon_mrgreen.gif Może podobna historia była na poczcie polskiej?
PMEmail PosterAOL
Top
ena
Post: Feb 21 2022, 7:40
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 8 388
Dołączył: 3-September 05



Juz nic nie rozumiem senzasperanza.gif
Wziełam siatę spodziewając się pelnej skrytki a tu Zonk
Dotarła do mnie tylko przesyłka od Gosi,a po trackingu sądząc była wysłana najpóźniej ze wszystkich zgłaszanych


Dziewczyny ,mozecie mi podać numery paczek,listów?
Alami,szczególnie Ty,bo u Ciebie jest adnotacja odebrane.
Będę monitorować i zadzwonię na główniejszą poczte,moze tam dotarły i ktoś nie wie co z nimi zrobic senzasperanza.gif chociaź to było by chore.
Na mojej poczcie nic nie wiedzą o ewentualnych przestojach transportowych,o więcej nie mogłam wypytać bo kolejka długaśna była
PMEmail PosterAOL
Top
marwitka57
Post: Feb 21 2022, 7:52
Quote Post


na razie myśli
*

Grupa: Aktywista
Postów: 9
Dołączył: 25-October 15



QUOTE (ena @ Feb 21 2022, 9:40)
Juz nic nie rozumiem senzasperanza.gif
Wziełam siatę spodziewając się pelnej skrytki a tu Zonk
Dotarła do mnie tylko przesyłka od Gosi,a po trackingu sądząc była wysłana najpóźniej ze wszystkich zgłaszanych


Dziewczyny ,mozecie mi podać numery paczek,listów?
Alami,szczególnie Ty,bo u Ciebie jest adnotacja odebrane.
Będę monitorować i zadzwonię na główniejszą poczte,moze tam dotarły i ktoś nie wie co z nimi zrobic senzasperanza.gif chociaź to było by chore.
Na mojej poczcie nic nie wiedzą o ewentualnych przestojach transportowych,o więcej nie mogłam wypytać bo kolejka długaśna była

Coś się z moją 00359007731744528933 z Elbląga ruszyło Teraz ma status odebrana w placówce. Ena musisz mieć palec na pulsie i tą dużą torbę na odbiór tych przesyłek by.gif
PMEmail Poster
Top
gosia
Post: Feb 21 2022, 7:52
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 2 473
Dołączył: 5-September 08



Ale mi ulzylo, czyli nie zmieniamy adresu???
Chcę po niedzieli wysłać nastepna grubszą przesyłkę senzasperanza.gif 08.gif abbra.gif
PMEmail Poster
Top
nusia
Post: Feb 21 2022, 8:36
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 4 529
Dołączył: 22-April 08



Ena wysłałam do Ciebie MMS ze zdjęciami o śledzeniu przesyłek . Chyba ktoś pijany to pisał bo trudno to inaczej wytłumaczyć bo 21.02 o godz 10.08 jest awizo a 21.02 o10.10 odebrana. sonic.gif sonic.gif sonic.gif sonic.gif
PMEmail Poster
Top
ena
Post: Feb 21 2022, 8:41
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 8 388
Dołączył: 3-September 05



QUOTE (marwitka57 @ Feb 21 2022, 13:52)
QUOTE (ena @ Feb 21 2022, 9:40)
Juz nic nie rozumiem senzasperanza.gif
Wziełam siatę spodziewając się pelnej skrytki a tu Zonk
Dotarła do mnie tylko przesyłka od Gosi,a po trackingu sądząc była wysłana najpóźniej ze wszystkich zgłaszanych


Dziewczyny ,mozecie mi podać numery paczek,listów?
Alami,szczególnie Ty,bo u Ciebie jest adnotacja odebrane.
Będę monitorować i zadzwonię na główniejszą poczte,moze tam dotarły i ktoś nie wie co z nimi zrobic senzasperanza.gif chociaź to było by chore.
Na mojej poczcie nic nie wiedzą o ewentualnych przestojach transportowych,o więcej nie mogłam wypytać bo kolejka długaśna była

Coś się z moją 00359007731744528933 z Elbląga ruszyło Teraz ma status odebrana w placówce. Ena musisz mieć palec na pulsie i tą dużą torbę na odbiór tych przesyłek by.gif

To chyba dotarła,bo ja byłam na poczcie po 9 rano.

Wstąpię na poczte w środę,narazie sprawy osobiste uziemiły mnie w domu.
Wezmę ze sobą wydruki trackingu, w niemalowane.gif / w niemalowane.gif gdyby sie okazało ze przesyłka odebrana a w skrytce jej nie było
PMEmail PosterAOL
Top
ena
Post: Feb 21 2022, 8:43
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 8 388
Dołączył: 3-September 05



QUOTE (nusia @ Feb 21 2022, 14:36)
Ena wysłałam do Ciebie MMS ze zdjęciami o śledzeniu przesyłek . Chyba ktoś pijany to pisał bo trudno to inaczej wytłumaczyć bo 21.02 o godz 10.08 jest awizo a 21.02 o10.10 odebrana. sonic.gif sonic.gif sonic.gif sonic.gif

To podobnie jak u Gosi, poczekajcie zadzwonię na pocztę
PMEmail PosterAOL
Top
Jola 3288
Post: Feb 21 2022, 8:52
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 2 565
Dołączył: 25-December 08





0045 9007 7312 0862 1894

Załączony obrazek ( Kliknij miniaturę aby powiększyć )
Załączony obrazek
PMEmail Poster
Top
ena
Post: Feb 21 2022, 9:11
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 8 388
Dołączył: 3-September 05



Niestety nikt nie odbiera,pewnie tylko jedna kobitka jest,spróbuję później....

Z tym awizo,moze byc tak,ze przy paczkach,faktycznie je wypisują i wrzucają do skrytki,bo paczka typowe pudełko w skrytce się nie mieści.Bym wiedziałą ze muszę podejśc do okienka po odbiór.Listy wysyłane z koniecznosci regulaminowych jako paczki wrzucaja mi od raxu do skrytki,choć pewnie w systemie muszą odnotować awizo.Znają mnie tam wszystkie kobietki,do nich mam zaufanie,one do mnie.Na szczescie szefowie poczty uspokoili się z ciągłym przenoszeniem pravowników z urzedu do urzedu,nie ma juź problemu z nowymi pracownikami


Mam nadzieję źe to pechowe,chwilowe zawirowania i wszystko wróci do ładu.
Poczta nie jest najtańsza,nie jest teź najszybsza,ale przynajmniej przyjmuje reklamacje i zwraca kasiore,ba nawet zapłaci odszkodowanie.Nie wiem jak to bywa u innych ,bo często regulaminy sobie a zycie sobie.
Skrytka na poczcie tez jest dla mnie wygodna,bo gdy choroba mnie zatrzymuje w domu wiem ze przesylki cierpliwie będa na mnie czekac,nikt ich nie odeśle do adresata.To znaczy na tej mojej poczcie wiedzą ze nawet jak bym nie odebrała paczki w terminie to ma na mnie u nich dalej czekać.
Paczkomaty np.inpostu to 48 godzin,Wydawac by sie mogło źe aż 48,niestety w niektóryvh sytuacjach tylko 48 .

Gdyby się kłopoty miały powtarzać,to będziemy się zastanawiać
PMEmail PosterAOL
Top
marwitka57
Post: Feb 21 2022, 9:47
Quote Post


na razie myśli
*

Grupa: Aktywista
Postów: 9
Dołączył: 25-October 15



QUOTE (ena @ Feb 21 2022, 11:11)
Niestety nikt nie odbiera,pewnie tylko jedna kobitka jest,spróbuję później....

Z tym awizo,moze byc tak,ze przy paczkach,faktycznie je wypisują i wrzucają do skrytki,bo paczka typowe pudełko w skrytce się nie mieści.Bym wiedziałą ze muszę podejśc do okienka po odbiór.Listy wysyłane z koniecznosci regulaminowych jako paczki wrzucaja mi od raxu do skrytki,choć pewnie w systemie muszą odnotować awizo.Znają mnie tam wszystkie kobietki,do nich mam zaufanie,one do mnie.Na szczescie szefowie poczty uspokoili się z ciągłym przenoszeniem pravowników z urzedu do urzedu,nie ma juź problemu z nowymi pracownikami


Mam nadzieję źe to pechowe,chwilowe zawirowania i wszystko wróci do ładu.
Poczta nie jest najtańsza,nie jest teź najszybsza,ale przynajmniej przyjmuje reklamacje i zwraca kasiore,ba nawet zapłaci odszkodowanie.Nie wiem jak to bywa u innych ,bo często regulaminy sobie a zycie sobie.
Skrytka na poczcie tez jest dla mnie wygodna,bo gdy choroba mnie zatrzymuje w domu wiem ze przesylki cierpliwie będa na mnie czekac,nikt ich nie odeśle do adresata.To znaczy na tej mojej poczcie wiedzą ze nawet jak bym nie odebrała paczki w terminie to ma na mnie u nich dalej czekać.
Paczkomaty np.inpostu to 48 godzin,Wydawac by sie mogło źe aż 48,niestety w niektóryvh sytuacjach tylko 48 .

Gdyby się kłopoty miały powtarzać,to będziemy się zastanawiać

Ena ja próbowałam tydzień i nie udało mi się dodzwonić. Chciałam złożyć reklamację, ale niestety system nie pozwolił, bo musi minąć 14 dni od nadania. Póki co napisałam meila o wyjaśnienie z jakiego powodu moja przesyłka dotarła do FUP Kraków 28 dopiero 21 lutego, skoro była nadana 8 jako priorytetowa.Zobaczę, czy dostanę odpowiedź, Co zrobię dalej to się zastanowię, bo jest też opcja reklamacji opóźnienia w dostarczeniu,
PMEmail Poster
Top
ena
Post: Feb 21 2022, 10:03
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 8 388
Dołączył: 3-September 05



Są,wszystkie są zabawa.gif hurra1.gif
Szczegółowy raport jak je odbiorę.

Coś sie musialo dziać bo dzisiaj zawalili dziewczyny na poczcie przesyłkami

Wymienie
Ela
Andula
Nusia,
Elżusia 2x
Dona
Wisia
Jola
Henia
Basik
Tenia
Alami
I Marwitka

Jest jeszcze jedna bez adresu zrotnego
PMEmail PosterAOL
Top
2 użytkownik(ów) czyta ten temat (2 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (99) « Pierwsza ... 84 85 [86] 87 88 ... Ostatnia » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 



[ Script Execution time: 0.2378 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP Włączone ]




Kołderki istnieją od 16 marca 2004 roku, a w tym miejscu jesteśmy od sierpnia 2005 roku



copyright by Edek z Krainy Kredek


MKPortal M1.0 Š2003-2005 - All Rights Reserved