Ostatnia Wiadomość - nie widoczny
Nie masz dostępu do oglądania Hyde Parku.

  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> KRONIKA
MagdaK
Post: Apr 3 2007, 14:45
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Leon Zawodowiec
Postów: 4 565
Dołączył: 31-August 05



Okres przedświąteczny , to czas porządków i w związku z tym moje pytanie.
Tak mi się wydaje, (podreślam - wydaje), że ktoś prowadził, czy ma prowdzić kronikę, w której miały być umieszczane wszelkie artykuły o kołderkach pojawiające się w prasie.
Jeżeli tak:
1. Gdzie można ją znaleźć?
2. Czy można by było wszelkie artykuły z 2 str. "tablicy ogłoszeń" przenieść właśnie do niej?
Jeżeli nie:
1. To tego posta w ogóle nie ma icon_mrgreen.gif

Aha, przypomniało mi się (bardzo mgliście zresztą), że kiedyś (nie pamiętam kiedy, ale dawno) powstawały takie strony (jakby kronika całego kołderkowa), stylizowane (chyba) na stare. Czy to jest, czy ja jestem gamoń i nie potrafię znaleźć?(pewnie to drugie nie_powiem.gif )
PMEmail Poster
Top
AniaB.
Post: Apr 3 2007, 15:05
Quote Post


Unregistered








Naziemną kronikę prowadzi Adrianna. Ale chyba nigdy jej nie widziałam. No i ona jest papierowa, więc postów do niej nie wsadzi.
Wirtualna stylizowaną na starą zaczęła kiedyś chyba Vernon, ale ... senzasperanza.gif

Summa summarum -nie ma dokąd tego przenosić, więc niech na razie wisi tutaj.
Top
eva
Post: Apr 3 2007, 15:14
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 10 644
Dołączył: 29-August 05



wirtualna kronike prowdzila na kaan Vernon, ale sladu po niej nie ma. Zreszta nie byla ona "wlasnoscia" kolderek, bo pomysl, miejsce i oprogramowanie bylo wlasciciela kaan, wiec rozporządził nia tak jak mial ochote, czyli wyslal w kosmos nie_powiem.gif
PMEmail Poster
Top
MagdaK
Post: Apr 3 2007, 15:17
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Leon Zawodowiec
Postów: 4 565
Dołączył: 31-August 05



QUOTE (eva @ Apr 3 2007, 19:04)
wiec rozporządził nia tak jak mial ochote, czyli wyslal w kosmos  nie_powiem.gif

to wielka szkoda,bo pamiętam, że była ładna i ciekawa.

Tak przyokazyjnie- to miłe że powstaje naziemna kronika,tylko w jakim celu,skoro nikt jej nie widzi(co jest w pełni zrozumiałe), ani pewnie nie zobaczy(co też jest jasne i oczywiste)
PMEmail Poster
Top
eva
Post: Apr 3 2007, 15:22
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 10 644
Dołączył: 29-August 05



MagdaK, nie wiadomo w jakim celu, ale fajnie, ze jest wub.gif
PMEmail Poster
Top
eBeata
Post: Apr 3 2007, 16:00
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 4 203
Dołączył: 17-October 06



dla potomności i naszych wnuków, coby dumne były......... nie_powiem.gif nie_powiem.gif
PMEmail PosterAOL
Top
Adrianna
Post: Apr 5 2007, 15:42
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1 264
Dołączył: 31-August 05



Kronika "naziemna" zaczęła powstawac gdy pojawiły się pierwsze sygnały namacalne, że istniejemy. Miałam ją ze sobą na pierwszym spotkaniu u jolate:))

Obecnie waży jakieś 3-4 kg i trudno ją dźwigac, ale jej celem było zebranie tego co o nas piszą w jednym miejscu i miała byc naszym wspomnieniem.

Chciałam to robic i będę to robic:))

Co do oglądania kroniki - można to jakoś zorganizowac.
Np przekazac ją komuś, kto bywa na większych spotkaniach itp, tyle, że to dośc trudne do realizacji, ale można pomyślec.....


a swoją drogą wiem, że są tacy, którzy interesują się w swoich pracach naukowych naszym projektem. Ta kronika może by cennym źródłem monografii projektu "za jeden uśmiech"....


moze nawet doktoratu?.............................. nie_powiem.gif

rozpędziłam sięsmile.gif)) lezeikwicze.gif

Jakby ktoś pytał, jest u mnie, w miarę na bieżąco dokładane są skrawki gazet z artykułami przysyłane przez Was ...... i rośnie w siłęsmile.gif)




PMEmail PosterUsers WebsiteAOL
Top
eva
Post: Apr 6 2007, 11:24
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 10 644
Dołączył: 29-August 05



Adrianna - tak trzymaj abbra.gif abbra.gif W dobie elektroniczego przekazu taka naziemna kronika to wielki rarytas rolleyes.gif
PMEmail Poster
Top
MagdaK
Post: Apr 6 2007, 13:42
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Leon Zawodowiec
Postów: 4 565
Dołączył: 31-August 05



QUOTE (Adrianna @ Apr 5 2007, 19:32)
a swoją drogą wiem, że są tacy, którzy interesują się w swoich pracach naukowych naszym projektem. Ta kronika może by cennym źródłem monografii projektu "za jeden uśmiech"....

I to mi się podoba brawa1.gif
PMEmail Poster
Top
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 



[ Script Execution time: 0.1744 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP Włączone ]




Kołderki istnieją od 16 marca 2004 roku, a w tym miejscu jesteśmy od sierpnia 2005 roku



copyright by Edek z Krainy Kredek


MKPortal M1.0 Š2003-2005 - All Rights Reserved