Ostatnia Wiadomość - nie widoczny
Nie masz dostępu do oglądania Hyde Parku.

(10) « Pierwsza ... 3 4 [5] 6 7 ... Ostatnia » ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> podpisy na kwadratach
Natka
Post: Jul 20 2006, 8:36
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 916
Dołączył: 31-August 05



Basiu, na początku miałam identyczne odczucia co do podpisywania. Wydawalo mi się to zbędne, a wręcz takie jakieś nieskromne chwalenie się. Ale dziewczyn argumenty są teraz i moimi argumentami, niektóre dzieciaczki wnikliwie badają skąd przyszedł kwadracik, jaka ciocia wyszyłam mu wielbłąda a jaka misia, szukają na mapie. Jestem zwolenniczka bardzo delikatnych podpisów, bo ładniej wtedy wygląda kołderka, a jak podpis jest wielki, i pisze "Julka z Gdańska" to czasem można odnieść wrażenie, ze kołderka jest dla Julki, a nie że Julka wyszyła dany kwadraciuk. tak czy siak podpisy wydają sie być dla dzieci ważne więc jestem za podpisywaniem... czasami paipier w jaki kołderka jest zapakowana wzbudza większe zainteresowanie na początku niz sama kołderka, przecież były juz tu omwiane takie przypadki, gdzie dziecko zauroczone papierem w który opakowana była kołderka, bawił się najpierw w rozpoznawanie zwierzątek z papieru... Ważne dla dzieci są kartki i listy, czasem ważniejsze niz sama kołderka, bo często to pierwszy list skierowany prosto do dzieciaczka...
Juz sie nie rozpisuję, tylko powtórze - miałam dokładnie takie same odczucia jak Ty na początku, ale chyba nie zdawalam sobue sprawy, ze to moze być dla dziecka ważne.
Pozdrawiam em87.gif
PMEmail Poster
Top
Helena
Post: Jul 20 2006, 9:00
Quote Post


Unregistered








właśnie dziubię pierwszy kwadracik i stwierdziłam, ze podpisywać go chyba nie będę, ale może zmienię zdanie, skoro tak to widzicie...
Top
AniaSa
Post: Oct 13 2006, 10:26
Quote Post


wpadł po uszy
*****

Grupa: Aktywista
Postów: 422
Dołączył: 11-October 06



Ja równiez dziergam pierwszy i oczywiście, że będe go podpisywać :-) ale dyskretnie, tak jak piszecie dziewczynki, dyskretnie zabawa.gif
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
basia.g
Post: Mar 29 2007, 8:42
Quote Post


wpadł po uszy
*****

Grupa: Aktywista
Postów: 298
Dołączył: 1-February 07



slonko.gif przeczytałam wszystkie strony tego tematu i cały czas zastanawiam się co to jest lub są " beksticzami" domyślam się , że to literki - ale może ktoś przybliży mi ten temat lub wstawi jakieś zdjęcie rolleyes.gif
PMEmail Poster
Top
Pierzasta
Post: Mar 29 2007, 8:53
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 11 052
Dołączył: 31-August 05



QUOTE
beksticz

to kontur, czyli np. napis haftowany nie krzyzykami ale liniami tutaj kliknij widac na tym obrazku jak beksticzem podpisala sie Asia
PMEmail Poster
Top
basia.g
Post: Mar 29 2007, 9:07
Quote Post


wpadł po uszy
*****

Grupa: Aktywista
Postów: 298
Dołączył: 1-February 07



em87.gif bardzo dziękuję , właśnie będę wysyłała moje pierwsze 2 kwadraciki podpisałam się takim konturem. Na drobnej kanwie wygląda lepiej - natomiast drugi kwadracik to gruba kanwa i niestety nawet tym konturem literki wyszły " byczo " ale postarałam się podpisać jasnym kolorem i myślę , że jakoś to ujdzie rolleyes.gif
PMEmail Poster
Top
uhatka
Post: Jul 16 2007, 19:15
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 721
Dołączył: 29-May 07



Postuluję za podpisywaniem się na kwadracikach!!!!
Sama obecnie wyszywam swój pierwszy kwadracik nie_powiem.gif i niekoniecznie zależy mi na podpisie, a nawet wolałabym, aby go nie było, ale... jestem mamą Kacperka, obdarowanego wspaniała szrekową kołderką . I nie jestem w stanie przekazać Wam - Kołderkowe Ciotki - ile radości i wzruszenia dostarczyła mi ona. A te wszystkie podpisy uświadomiły, że nie jest to dzieło jednej osoby, że tak wiele jest w niej serc 0029.gif (bo wtedy jeszcze nie znałam zasad projektu). To daje nadzieję w ludzi i oczy znajdują się nagle w bardzo mokrym miejscu. wub.gif
Bo tak naprawdę to obdarowujecie nie tylko dzieci, ale także ich najbliższych. I za to bardzo, bardzo dziękuję - myślę, że nie tylko w imieniu swoim, ale także wszystkich mam obdarowanych przez Kołderkowe Cioteczki.
08.gif cmokacz.gif 08.gif abbra.gif
PMEmail Poster
Top
eva
Post: Jul 16 2007, 19:56
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 10 644
Dołączył: 29-August 05



uhatka -to teraz siedzimy pod stolami i czerwienimy sie z lekka zdeprymowane, bo my stasznie skromne jestesmy upssss.gif icon_mrgreen.gif

A tak na powaznie, to mysle, ze wszytko staje sie od razu zrozumiale, gdy tak na chwile zapomnimy o sobie i popatrzymy na kolderki oczyma dzieci i ich bliskich. Czy JA bym chciala wiedziec, kto wyszyl kwadraty na kolderke dla mojego dziecka i kto ja uszyl - okrutnie bym chciala, chcialabym jak nie wiem co rolleyes.gif
PMEmail Poster
Top
Renulek
Post: Jul 17 2007, 3:47
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 7 999
Dołączył: 31-August 05



Eva jesteś niekonsekwentna sonic.gif jeśli to co napisałaś powyżej jest prawdą a mniemam, że jest to czemu nie podpisujesz sie na kołderce wsciekly.gif
PMEmail Poster
Top
Pierzasta
Post: Jul 17 2007, 3:50
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 11 052
Dołączył: 31-August 05



bede "szczelac"
z braku czasu przeplatanego lenistwem szok1.gif post-7-1087307038.gif
PMEmail Poster
Top
eva
Post: Jul 17 2007, 6:01
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 10 644
Dołączył: 29-August 05



nie podpisuje sie, ale jak wysylam kolderke, to pisze list i tam pisze ze ja uszylam jezor1.gif
PMEmail Poster
Top
MagdaK
Post: Sep 7 2007, 5:21
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Leon Zawodowiec
Postów: 4 565
Dołączył: 31-August 05



Moje kochane,złote cioteczki wub.gif - ustaliłyśmy, że podpis ma być dyskretny,ale nie niewidoczny icon_mrgreen.gif . Dostałam kwadraciki do szycia i jak zwykle najpierw rozłożyłam je sobie żeby z lubością i podziwem pooglądać co kto cudnego wyhaftował. Przy jednym wymiękłam rencia.gif - biały ,maleńki podpisik na białej kanwie. I pod światło,i pod kątem,i z latarką- nic z tego- ciotuchna utajniła się na amen nie_powiem.gif .Może zamiast białego choć jasno żółty? post-7-1087307038.gif
PMEmail Poster
Top
Carol270
Post: Sep 7 2007, 5:26
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 1 496
Dołączył: 11-June 07



QUOTE (MagdaK @ Sep 7 2007, 9:11)
Moje kochane,złote cioteczki wub.gif - ustaliłyśmy, że podpis ma być dyskretny,ale nie niewidoczny icon_mrgreen.gif . Dostałam kwadraciki do szycia i jak zwykle najpierw rozłożyłam je sobie żeby z lubością i podziwem pooglądać co kto cudnego wyhaftował. Przy jednym wymiękłam rencia.gif - biały ,maleńki podpisik na białej kanwie. I pod światło,i pod kątem,i z latarką- nic z tego- ciotuchna utajniła się na amen nie_powiem.gif .Może zamiast białego choć jasno żółty? post-7-1087307038.gif

cheche.gif

to sie nazywa kompromis pomiędzy podpisaniem się a nie podpisaniem się brawa1.gif
PMEmail PosterAOL
Top
smyk
Post: Sep 7 2007, 6:07
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 2 986
Dołączył: 31-August 05



MagdaK, może po prostu ktoś tak sobie życzył, tzn. 'prawie anonimowo'... ja bym tego nie poprawiała, inna sprawa jest z tymi dużymi podpisami...
PMEmail PosterAOL
Top
MagdaK
Post: Sep 7 2007, 6:33
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Leon Zawodowiec
Postów: 4 565
Dołączył: 31-August 05



QUOTE (smyk @ Sep 7 2007, 9:57)
ja bym tego nie poprawiała

A czy ja wyraziłam taki zamiar? sonic.gif Nawet gdym chciała,to i tak (jak wcześniej wspomniałam) nie doczytałam się, więc jak dla mnie jeston anonimowy.
QUOTE
Może zamiast białego choć jasno żółty?
to była sugestia na przyszłość, a nie chęć użycia przeze mnie tego koloru.
PMEmail Poster
Top
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (10) « Pierwsza ... 3 4 [5] 6 7 ... Ostatnia » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 



[ Script Execution time: 0.2665 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP Włączone ]




Kołderki istnieją od 16 marca 2004 roku, a w tym miejscu jesteśmy od sierpnia 2005 roku



copyright by Edek z Krainy Kredek


MKPortal M1.0 Š2003-2005 - All Rights Reserved