Ostatnia Wiadomość - nie widoczny
Nie masz dostępu do oglądania Hyde Parku.

(7) « Pierwsza ... 2 3 [4] 5 6 ... Ostatnia » ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> w oczekiwaniu
mycha
Post: Feb 8 2006, 6:24
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 618
Dołączył: 3-October 05



To milczenie jest wynikem wielkich wrażeń jakich nam dostzrczyłaś. ohmy.gif

Piękna kołderka, jestem pełna podziwu. 0029.gif

Kołderki zapasowe ślemy do Delfinki.

PMEmail Poster
Top
Pierzasta
Post: Feb 8 2006, 6:36
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 11 052
Dołączył: 31-August 05



ale piekna kolderka!!!!!!!!!!!!!!
brawa1.gif brawa1.gif brawa1.gif brawa1.gif brawa1.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif
PMEmail Poster
Top
basta
Post: Feb 8 2006, 6:45
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 786
Dołączył: 17-December 05



Dziewczyny - czy ja Wam mówiłam, że jesteście kochane?
08.gif

Pierzasta- oko1.gif ,

ale dzięki.
Jeszcze powiedzcie, co sie robi dalej z gotową kołderką , proszę 0029.gif
PMEmail PosterAOL
Top
Renulek
Post: Feb 8 2006, 7:02
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 7 999
Dołączył: 31-August 05



QUOTE (basta @ Feb 8 2006, 9:08)
czyżby przeraziła Was moja facjata, żeście zamilkły?




Ok - nigdy więcej zdjęć !!!!!! moich zdjęć sad.gif

ohmy.gif wsciekly.gif ani mi się waż wsciekly.gif zdjęcia mają być na bieżąco walek.gif


ja dopiero dzisiaj trafiłam tutaj bo ostatnio jestem zabiegana i zarobiona rencia.gif


oj ale piękna kołderka wyszła, oj prześliczna wub.gif wub.gif wub.gif

kołderka musi być kolorowa, po prostu musi wub.gif wub.gif hurra1.gif hurra1.gif
PMEmail Poster
Top
basta
Post: Feb 8 2006, 7:17
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 786
Dołączył: 17-December 05



...... abbra.gif ....Renulku

Ale poważnie, prosze ws o radę czy każdą kołderke pierzecie, czy macie jakie sposoby na to? Jak ja uprasowac,to czy nie klapnie i nie zrobi sie naleśni? Ja na początku taka upierdliwa jestem . Nie chcę zepsuć pracy hafciarek dlatego tak sie dopytuję, później już dam sobie radę (taką mam nadzieję).Przecież to Wy jesteście doświadczone kobietki więc proszę mnie za rękę i prowadzić krok po kroku.
dygacz.gif
PMEmail PosterAOL
Top
Natka
Post: Feb 8 2006, 7:45
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 916
Dołączył: 31-August 05



nie znam siuę na szyciu... więc zabieram głos hands81.gif
kołderki pierze się a jakże, warto sprawdzic przed szyciem czy tkaniny nie farbują, bo potem moze być katastrofa juz na gotowej kołderce... było tu już kilka takich "przygód". Ja szyłam poduszkę, i prasowałam ją przez szmatkę, bo wydawało mi sie, ze lepiej to wyglada po uprasowaniu...Ale ja na temat prasowania w ogóle nie powinnam sie wypowaidać, bo żelazko ma u nas dobrze, bo mąz prasuje sobie tylko przodzik jak jedzie na jakąś poważną konferencje, a tak ja nic nie prasuje, chodze jak fleja, a po praniu jedynie równo wieszam sonic.gif lezeikwicze.gif
Ale prać trzeba, bo i u dzieci ona będzie prana i tzreba mieć pewnośc, ze nie zafarbuje.
Kochana, nie stresuj się, ze się ludzie nie odzywaja przez chwilę na forum. ja jestem w pracy i czasem musze pracowac sonic.gif i nawet jak mam na pasku stronkę, to czasem nie mam chcilki zeby zajrzec... Wszyscy się dokopią w swoim czasie do tematu i obejrzą Twoje poczynania. Kołderka zapowiada sie naprawdę bajkowo i kolorowo. Super że się chciałaś włączyć do kołderkowego projektu em87.gif .. jesteś bardzo cennym nabytkiem abbra.gif
PMEmail Poster
Top
eva
Post: Feb 8 2006, 8:05
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 10 644
Dołączył: 29-August 05



ja osobiscie - pakuje kolderke do pralki na 30 stopni + wirowanie i po wysuszeniu prasuje - wtedy mam spokojnie sumienie, ze nie wysylam w swiat jakiejs "niespodzianki", co nie zmienia faktu, ze przy kazdej kolderce wpatruje sie nerwowo w beben pralki, pomniewaz kiedys udalo mi sie skutecznie zafarbowac cala kolderke z 20 kwadratow - (dalam kawaleczke plocienka cyklamentoweg)


powodzenia em87.gif
PMEmail Poster
Top
kasia.winna
Post: Feb 8 2006, 8:28
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: GEDOM
Postów: 1 520
Dołączył: 31-August 05



Jestem pełna podziwu i zupełnie nie rozumiem jak osiągnęłaś to, że ci się wszystkie rogi zeszły. icon_mrgreen.gif

Chcę też wszystkich poinformować, że Basta przysłała mi trochę tych lodów malinowych i smerfojagodowych, z których szyła tę kołderkę oraz waniliowych i pomarańczowych, z których jej nie szyła, i jak tylko będę w domu w dzień to je pofotografuję i wstawię do galerii
PMEmail Poster
Top
smyk
Post: Feb 8 2006, 10:32
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 2 986
Dołączył: 31-August 05



Basta em87.gif , rewelacja.. kołderka cudowna a kolorowe rameczki rencia.gif ...
to będzie cudowny prezent dla dzieciaczka

oj coś czuję że już 'wpadłaś' icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
abbra.gif
PMEmail PosterAOL
Top
krzysia
Post: Feb 8 2006, 16:44
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1 429
Dołączył: 31-August 05



Basta abbra.gif czy Ty wczoraj spałaś, czy zajmowałaś się kołderką? Zabierzesz ją na jutrzejsze spotkanie ? Proszę 0029.gif chciałabym zobaczyć taką grubą już.
cmokacz.gif cmokacz.gif cmokacz.gif
PMEmail Poster
Top
monia123
Post: Feb 9 2006, 5:57
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: GEDOM
Postów: 7 118
Dołączył: 30-August 05



dla mnie bomba wub.gif
PM
Top
basta
Post: Feb 9 2006, 7:20
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 786
Dołączył: 17-December 05



Dziękuję za rady- właśnie o to mi chodziło. Ja przed szyciem poddałam wszystkie materiały próbie ognia ( lanie gotującą oda) i wody (kilkukrotne pranie w tow. białego materiału - tak na wszelki wypadek) - Zaden nie farbował. Nie sprawdziłam kwadracików, i aż do prania kołderki , mój sen nie będzie spokojny.
Wpadłam jeszcze na pomysła, że uszyje poduszeczke zapas. z aplikacja sztlandzika. Zostało mi troche "seminoli" to je wykorzystam.
0029.gif dzięki za rady.... 08.gif 08.gif slonko.gif
PMEmail PosterAOL
Top
mycha
Post: Feb 9 2006, 8:56
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 618
Dołączył: 3-October 05



Basta, a co to jest sztlandzik ohmy.gif

A jak uszyjesz podusię to ją koniecznie pokaz em87.gif
PMEmail Poster
Top
basta
Post: Feb 9 2006, 10:12
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 786
Dołączył: 17-December 05



Mój komp lubi połykać literki lub całe wyrazy.... upssss.gif
dlatgo nieraz wychodza mi dziwolągi...

chciałam powiedzieć, że "aplikacja z szetlandzikiem" a dokładniej z owczarkiem szetlandzkim. Mam dwa takie pieski i jestem nimi bezgranicznie zauroczona wub.gif
PMEmail PosterAOL
Top
Natka
Post: Feb 9 2006, 11:43
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 916
Dołączył: 31-August 05



Jak tkaniny nie farbuja to na prawdę nikłe ryzyko, ze kwadraty będą . Mulinki Ariadny, Anchora i DMC napewno nie farbują, no chyba, ze kwadraty były wyszywane czyms bardzo dziwnym sonic.gif
PMEmail Poster
Top
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (7) « Pierwsza ... 2 3 [4] 5 6 ... Ostatnia » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 



[ Script Execution time: 0.0757 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP Włączone ]




Kołderki istnieją od 16 marca 2004 roku, a w tym miejscu jesteśmy od sierpnia 2005 roku



copyright by Edek z Krainy Kredek


MKPortal M1.0 Š2003-2005 - All Rights Reserved