Ostatnia Wiadomość - nie widoczny
Nie masz dostępu do oglądania Hyde Parku.

(5) 1 [2] 3 4 ... Ostatnia » ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Telewizja "Głogów" -, reportaż o "Kołderkach z jeden uśmiech"
Halina T.
Post: Jun 15 2007, 10:17
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 968
Dołączył: 9-December 06



I mnie się bardzo podobał reportaż, a także jago realizacja. Wszyscy mówią wyraźnie, ładnie, bez jąkania. Wszystko można zrozumieć - w naszej tv nie jest to regułą!
Takie reportaże to miód na nasze serca.
PM
Top
Zuzik
Post: Jun 18 2007, 18:26
Quote Post


Unregistered








Z „naszych” to mogę być trochę ja, choć bardziej mi się podoba to co pisze RW_Wrocław, że wszystkie te które szyją to „nasze”. Co prawda kiepska ze mnie ciocia kołderkowa, bo jeszcze żadnego kwadracika nie wyszyłam. Jestem szczęśliwą mamą szczęsliwej Zuzi, która jest posiadaczką kołderki od Was, cioteczki kochane. Jak Zuzi kołderka się szyła, to ja z ciekawości zaglądałam na Waszą stronę i wyczytałam, że musicie chwilowo wstrzymać przyjmowanie nowych zgłoszeń. Pomyślałam wtedy, że u nas w pracy takie „fajne babeczki” wyszywają, i że może by im zaproponować włączenie się do Waszej akcji. Napisałam do was meila z pytaniem czy możemy się w ten sposób do Was dołączyć i jak tylko dostałam wiadomość z pozwoleniem to zaraz w pracy wszystko opowiedziałam. Kobietki złapały tzw „bakcyla” i wyszywają! Za Waszą zgodą poszedł materiał w telewizji Głogów i w radio eLka (jak znajdę to wkleję link)

Karteczka i wzorki doszły do nas dzisiaj i już nie mogę się doczekać jak jutro przeczytamy liścik od Lenki naszym paniom! Wiecie jak one się cieszą z udziału w tej akcji?! A jak się przejmują czy ładnie im wyszły wzorki!

Pozdrawiam
Partycja Raczkowska – Oziębała i cała załoga Dziennego Ośrodka opiekuńczego w Głogowie
Top
Zuzik
Post: Jun 18 2007, 18:31
Quote Post


Unregistered








http://miedz.elka.pl/index.php?option=com_...4963&Itemid=189 nie wiem czy dobrze to zrobiłam ale zaraz sprawdzę czy się otwiera;)
Top
AniaB.
Post: Jun 18 2007, 19:45
Quote Post


Unregistered








QUOTE (Zuzik @ Jun 18 2007, 22:16)
Wiecie jak one się cieszą z udziału w tej akcji?! A jak się przejmują czy ładnie im wyszły wzorki!

Tak jak my wszystkie? zabawa.gif zabawa.gif zabawa.gif

A powodem przerwy w przyjmowaniu zgłoszeń był brak rąk do pracy, nie brak materiałów. To tak w nawiazaniu do artykułu. rolleyes.gif
Top
eva
Post: Jun 18 2007, 20:11
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 10 644
Dołączył: 29-August 05



Zuzik - podziekuj Paniom i powitaj je w gronie kolderkowych cioteczek 08.gif Sama najlepiej wiesz, ze kazdy kwadracik to taka cegielka, z ktorej razem budujemy ten nasz lepszy swiat dla dzieciakow. Nie ogladamy sie na nikogo, wiemy, ze potrafimy to zrobic i robimy, moze sie walic i palic a my cegielka po cegielce ...........

Wiem, ze to tak patetycznie brzmi nie_powiem.gif , ale to tak wlasne jest wub.gif
PMEmail Poster
Top
Zuzik
Post: Aug 3 2007, 5:39
Quote Post


Unregistered








Witam!
To my, ekipa z Dziennego Ośrodka Opiekuńczego w Głogówie!
Wysyłamy dzisiaj do Was 64 kwadraciki szcęścia i mamy nadzieję, że się przydadzą.

smile.gif smile.gif
Top
Renulek
Post: Aug 3 2007, 5:58
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 7 999
Dołączył: 31-August 05



QUOTE (Zuzik @ Aug 3 2007, 7:29)
Wysyłamy dzisiaj do Was 64 kwadraciki szcęścia

galy.gif łomatko hurra1.gif hurra1.gif to sie nazywa przesyłeczka brawa1.gif brawa1.gif


oj na pewno bardzo się przydadzą 08.gif bardzo 08.gif bardzo 08.gif
PMEmail Poster
Top
Stella
Post: Aug 3 2007, 5:59
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1 506
Dołączył: 1-September 05



QUOTE (Zuzik @ Aug 3 2007, 9:29)
Witam!
To my, ekipa z Dziennego Ośrodka Opiekuńczego w Głogowie!
Wysyłamy dzisiaj do Was 64 kwadraciki szczęścia i mamy nadzieję, że się przydadzą.

smile.gif smile.gif

hurra1.gif hurra1.gif hurra1.gif

Huuuuurrrrraaaaaaa!!!

hurra1.gif hurra1.gif hurra1.gif

Cudowna wiadomość , moze wychylam si e przed szereg i nie czekam na Dowództwo icon_mrgreen.gif , ale nie mogę po przeczytaniu takiej wiadomości nie krzyknąć : Huuuuraaaa!!!
brawa1.gif brawa1.gif
PMEmail Poster
Top
Halina T.
Post: Aug 3 2007, 6:17
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 968
Dołączył: 9-December 06



Ja też krzyczę: Huraaa!!!
To cudowna wiadomość w czasie kiedy zapasowych kwadracików jest mało kwiatek.gif
PM
Top
AniaB.
Post: Aug 3 2007, 7:31
Quote Post


Unregistered








Zuzik! galy.gif galy.gif galy.gif
Top
ola77
Post: Aug 3 2007, 7:37
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 571
Dołączył: 31-August 05



A dla mnie to jest taki kolejny "magiczny" i szczęśliwy zbieg okoliczności wub.gif (już kilka takich przedziwncyh "zbiegów" było)...

...kilka-kilkanaście dni temu pojawiły się apele z powodu deficytu kwadracików sad.gif , a tu TAAAAAAAAKIE WIEŚCI wub.gif ...

Wielkie brawa dla NASZYCH dzielnych CIOTECZEK brawa1.gif brawa1.gif brawa1.gif !!!
PMEmail Poster
Top
Carol270
Post: Aug 3 2007, 8:01
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 1 496
Dołączył: 11-June 07



No proszę! I koniec deficytu zapasików! zabawa.gif
PMEmail PosterAOL
Top
AniaSa
Post: Aug 3 2007, 8:51
Quote Post


wpadł po uszy
*****

Grupa: Aktywista
Postów: 422
Dołączył: 11-October 06



64 kwadraciki szczęścia zabawa.gif zabawa.gif zabawa.gif

to jest dopiero przesyłeczka hurra1.gif hurra1.gif hurra1.gif hurra1.gif hurra1.gif
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
AniaB.
Post: Aug 3 2007, 8:55
Quote Post


Unregistered








QUOTE (Carol270 @ Aug 3 2007, 11:51)
No proszę! I koniec deficytu zapasików! zabawa.gif

Zgłoszenia dzieci na kolejne kołderki napływają i napływają. nie_powiem.gif
Top
Lenka
Post: Aug 3 2007, 9:49
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 4 798
Dołączył: 30-August 05



Zuzik to po prostu manna z nieba 08.gif 08.gif 08.gif niechże cię wygniotę - pamiętaj, żeby uściskac wszystkie kołderkowe ciotki, które trafią w twoje ręce. Bardzo nam wasze kwadraciki pomogą podreperować stan zapasików zabawa.gif hurra1.gif
PMEmail Poster
Top
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (5) 1 [2] 3 4 ... Ostatnia » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 



[ Script Execution time: 0.3127 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP Włączone ]




Kołderki istnieją od 16 marca 2004 roku, a w tym miejscu jesteśmy od sierpnia 2005 roku



copyright by Edek z Krainy Kredek


MKPortal M1.0 Š2003-2005 - All Rights Reserved