Ostatnia Wiadomość - nie widoczny
Nie masz dostępu do oglądania Hyde Parku.

(10) « Pierwsza ... 2 3 [4] 5 6 ... Ostatnia » ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> podpisy na kwadratach
smyk
Post: May 17 2006, 5:38
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 2 986
Dołączył: 31-August 05



pomysł z podpowiedzią sposobu podpisania kwadracika jest bardzo dobry i te przykładowe kwadraty za i przeciw też...ja no niestety też z lenistwa nie podpisywałam większymi literkami, ale jak do tej pory nie było wytycznych w tym temacie, wieć każda(każdy) robiła jak uważała za słuszne...

jak szyłam jedną z kołderek to na jednym kwadracie myślałam, ze nie ma podpisu, aż mi ktoś (nie pamiętam kto em87.gif ) pokazał, był tak wkomponowany w trawkę, że ledwie widoczny

propozycje moni123 są dobre, i też uważam, że należy podpowiedzieć krój liter
PMEmail PosterAOL
Top
monia123
Post: May 17 2006, 5:54
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: GEDOM
Postów: 7 118
Dołączył: 30-August 05



cóż...mój jak zauwazy że coś ostatnio mało wyszywa to podsuwa z listy kolejny obrazek jaki cyt "moglibysmy miec bo jest piekny".
PM
Top
Terenia
Post: May 19 2006, 11:37
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Leon Zawodowiec
Postów: 19 789
Dołączył: 31-August 05



Literki:
http://photofile.ru/users/ducky/1309896/27481153/
http://photofile.ru/users/ducky/1309896/27481152/

Załączony obrazek ( Kliknij miniaturę aby powiększyć )
Załączony obrazek
PMEmail Poster
Top
Malgosia
Post: Jun 1 2006, 5:55
Quote Post


Unregistered








A ja kombinuję, żeby wkomponować swoje inicjały w haft, tak jak w hipciu. Myślę, że też tak może być. Czy dobrze myślę? (Wróciłam po dłuższej nieobecności i jestem trochę do tyłu z najnowszymi zaleceniami.) Podpowiedzcie mi, czy dobrze to robię.


Załączony obrazek ( Kliknij miniaturę aby powiększyć )
Załączony obrazek
Top
monia123
Post: Jun 1 2006, 6:02
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: GEDOM
Postów: 7 118
Dołączył: 30-August 05



pewnie że tak może być em87.gif
PM
Top
RW_Wrocław
Post: Jul 3 2006, 5:51
Quote Post


Unregistered








Witam,
czy podpisywanie kwadratu jest koniecznością? Proszę o odpowiedź bo jestem "nowa" w Kołderkowie em87.gif
Top
Anielka
Post: Jul 3 2006, 6:04
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 852
Dołączył: 31-August 05



RW - takie sa ustalenia, ale jak nie podpiszesz nikt krzyczal nie bedzie icon_mrgreen.gif

ale ja mysle ze podpisywanie jest fajne, bo potem na kolderce mozna zobaczyc ze kwadraciki sa z roznych stron Polski ( i nie tylko) i ze robilo je tyle osob.

podpisik jakis dyskretny, imie+miasto, samo imie, niektore dziewczyny podpisuja inicjalami, wplataja w motyw, mozesz wybrac jak tylko chcesz em87.gif
PMEmail Poster
Top
Tesia
Post: Jul 3 2006, 6:04
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 1 066
Dołączył: 31-August 05



Nie jest obowiązkowe, ale to miło wiedzieć kto wyszył jaki kwadracik
PMEmail PosterAOL
Top
RW_Wrocław
Post: Jul 3 2006, 14:30
Quote Post


Unregistered








Ok., to jakiśik podpisik wykonam wub.gif

Dziękuję za szybką odpowiedź kołderkowe cioteczki kochane em87.gif .
Top
basienka
Post: Jul 19 2006, 7:30
Quote Post


Unregistered








Jestem tu nowa i przyznam się, ze gdy poproszono mnie o podanie podpisu jaki będzie na pracy- szybko wymyśliłam krótki. Ale cały czas byłam przekonana, że powinnam umieścić go w takim miejscu, by mógł zostać wszyty podczas tworzenia kołderki; że jest potrzebny jedynie do umieszcvzenie go pod moim loginem w waszym katalogu stworzonych dla akcji obrazków/kołderek. Szczerze, dla mnie nie jest ważne, by był widoczny! Wiadomo, że ktoś dany obrazek wykonał i włóżył w niego duzo pracy i serca... Ważne było - i jest dla mnie, by dziecko się ucieszyło i czuło, że ktoś o nim myśli, że nie jest samo... Ja mam satysfakcję tak czy inaczej! Dałam coś od siebie; sprawiłam radość...To mi wystarczy! Przepraszam, jeśli ktoś ma inne zdanie! Tworzycie piękne dziełka sztuki i macie prawo sie pod nimi podpisać - nazwijmy to- jawnie.
Mam jednak pytanko na koniec: znacie moją opinię- nie zależy mi na widocznym podpisie! Podpisac podpisy, ale jaki mam zrobić? Czy wymogiem jest umieszczanie go w miejscu widocznym, czy istnieje w tej kwestii wolny wybór...
Basia senzasperanza.gif
Top
mcm2
Post: Jul 19 2006, 7:51
Quote Post


Unregistered








staram umieścić podpis w ten sposób aby komponował się z obrazkiem chociaż nie zawsze to mi się udaje[
QUOTE
Ważne było - i jest dla mnie, by dziecko się ucieszyło i czuło, że ktoś o nim myśli, że nie jest samo...
podpisując kwadracik dziecko wie że myśli o nim ciocia Basia
08.gif cmokacz.gif
Top
moniqueee
Post: Jul 19 2006, 8:47
Quote Post


Unregistered








Basiu, podpisywać czy nie to oczywiście Twoje decyzja, bo podpis nie jest konieczny, ale ja wiem ze mimo wszystko jakiś taki malutki warto umieścic - niejednokrotnie było tak, że rodzice byli pod wrażeniem, że kwadraciki są z całej Polski, że było to dla nich coś niesamowitego em87.gif
Top
MagdaK
Post: Jul 19 2006, 9:35
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Leon Zawodowiec
Postów: 4 565
Dołączył: 31-August 05



Monika ma rację. Czasami rodzice czy dziecko nawet na mapie szukają, gdzie jest dana miejscowość i rzeczywiście jest to dla nich niesamowiete, że to z całej Polski i nie tylko. Podpisik nie musi być wkomponowany, bo czasami się po prostu nie da tego zrobić, może być pod spodem, z boku, gdzie komu pasuje. Istotne jest to, by nie zdominował treści obrazka na kwadracie. em87.gif
PMEmail Poster
Top
monia123
Post: Jul 19 2006, 10:11
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: GEDOM
Postów: 7 118
Dołączył: 30-August 05



Zrób Basiu jak chcesz- nie musisz podpisywac swojej pracy jeśli nie chcesz, dołącz wtedy karteczkę Tesi, żeby wiedziała na którą to kołderkę i tyle.
PM
Top
basienka
Post: Jul 19 2006, 12:34
Quote Post


Unregistered








OK! Przekonałyście mnie! 0029.gif
Top
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (10) « Pierwsza ... 2 3 [4] 5 6 ... Ostatnia » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 



[ Script Execution time: 0.2556 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP Włączone ]




Kołderki istnieją od 16 marca 2004 roku, a w tym miejscu jesteśmy od sierpnia 2005 roku



copyright by Edek z Krainy Kredek


MKPortal M1.0 Š2003-2005 - All Rights Reserved