Ostatnia Wiadomość - nie widoczny
Nie masz dostępu do oglądania Hyde Parku.

(2) 1 [2]  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kubuś juz się cieszy :))), kołderka 292 (+)
AniaB.
Post: Jun 21 2007, 19:11
Quote Post


Unregistered








Właśnie dostałam miły list od Kubusia mamy i przyleciałam się podzielić radością. zabawa.gif
Mam nadzieję, ze Kubusia mama nie będzie miała nic przeciwko, gdy go tu zacytuję, bo on dotyczy właściewie nie tylko nas.

QUOTE
Witam Pani Aniu!
Przepraszam, że się tak długo nie odzywaliśmy, ale ciągle brakuje czasu.
Chcieliśmy pozdrowić Panią i Dzieci ze szkoły w Gościkowie i życzyć udanych i słonecznych wakacji.
Jak Pani zapewne czytała na blogu Kubuś już jest po operacji i miewa się dobrze. Ćwiczymy dość intensywnie aby udało się Mu stanąć w końcu na nóżkach.
Kubusiowa kołderka oczywiście pojechała z nami do Poznania na operację. Muszę powiedzieć, że w szpitalu wzbudziła ona duże zainteresowanie. Wszyscy i rodzice i personel dopytywali się skąd Kubuś ma taką śliczną kołderkę i poduszeczkę. Wszyscy z oddziału schodzili się oglądać i podziwiać Wasze dzieło. A jak dowiedzieli się ode mnie, że kwadraciki wyszywały dzieci to nie mogli się nadziwić.
Mam nadzieję, że przeczyta Pani maila jeszcze dzisiaj i zdąży przekazać nasze życzenia Dzieciom.
Pozdrawiamy
Kubuś z rodzicami



Zaglądam od czasu do czasu na Kubusiowego blogaska i z przyjemnością czytam o jego postępach i ogladam zdjęcia tego uroczego chłopczyka. wub.gif
Top
Stella
Post: Jun 21 2007, 19:47
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1 506
Dołączył: 1-September 05



smile.gif abbra.gif Jej Koroneczko , ale jutro na apelu szkolnym "wakacyjny' mozesz dzieciom zrobić wspaniała niespodziankę i przeczytać list od mamy Kubusia

brawa1.gif brawa1.gif brawa1.gif
PMEmail Poster
Top
Jolcia
Post: Jun 22 2007, 4:26
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Admin
Postów: 13 657
Dołączył: 31-August 05



Super by.gif brawa1.gif
PMEmail PosterICQ
Top
smyk
Post: Jun 22 2007, 6:47
Quote Post


nie do opanowania
******

Grupa: Aktywista
Postów: 2 986
Dołączył: 31-August 05



ależ miło że Mama Kubusia pamięta o dzieciaczkach i Tobie Aniu... przemiły lis wub.gif
PMEmail PosterAOL
Top
AniaB.
Post: Jun 22 2007, 9:46
Quote Post


Unregistered








Nie czytałam na apelu. sonic.gif
Tak sobie w grupce przeczytaliśmy razem. zabawa.gif
Top
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 



[ Script Execution time: 0.1493 ]   [ 11 queries used ]   [ GZIP Włączone ]




Kołderki istnieją od 16 marca 2004 roku, a w tym miejscu jesteśmy od sierpnia 2005 roku



copyright by Edek z Krainy Kredek


MKPortal M1.0 Š2003-2005 - All Rights Reserved