Witamy. W piątek 25 września zawitała do nas paczka z kołderką dla Marianki i poduszeczką dla jej siostry Kasi.
Nadawcą jest ciocia Zosia ze Świętochłowic. Bardzo dziękujemy za wzruszający i piękny prezent. Obudziliśmy Mariankę wieczorem żeby jeszcze mogła się nacieszyć nową Przytulanką. I faktycznie buzią dotykała kołderki, przytulała się i uśmiechała. A poduszeczka u Kasi w pokoiku zajmuje główne miejsce na kanapie.
Jeszcze raz dziękujemy za wielki gest, za profesjonalne uszycie. Patrząc na nią widzę mnóstwo rąk i gorących serc które przy niej pracowały.
Pozdrawiamy serdecznie. Marianka z Kasią i rodzicami.
Załączony obrazek ( Kliknij miniaturę aby powiększyć )
ale mi sie oczy spociły od tego listu rodzicom Marianki dziękujemy za wspaniałe zdjęcia radość dziecka to najlepsze podziękowanie dla kołderkowych cioć